Yves Rocher

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: currmano, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

A smink és minden egyéb szennyeződés nyomát könnyedén és gyengéden eltávolítja. Kamilla kivonatban gazdag összetétele megnyugtatja és védi bőrét.
Friss, zselés állagú textúra, mely nem szárítja ki bőrét.

93%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi olaj-, színezék- és parabénmentes termék. Újrahasznosítható csomagolás, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz. Bőrgyógyászati- és szemészeti ellenőrzés mellett tesztelt termék.

Ár: 1000.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Kevés hiánnyal, a kép szerinti állapotban, Helyszín: Budapest XIII. Göncz Árpád városközpont (korábban Árpád híd metróállomás), fizetés: Személyes átvétel

Burya

2018. május 20.

Ajándékba kaptam rendelés mellé, nálam nem váltott ki semmilyen irritációt. Nagyon kevés is elég belőle, a zselés állaga miatt nem folyik szanaszét, könnyen adagolható, és szépen habzik. Használat után nagyon puha a bőröm, az illatát is szeretem, kicsit gyógynövényes, kicsit virágos. Viszont mindezek ellenére pénzt nem adnék ki érte, mert direkt teszteltem, hogy mennyi szennyeződést távolít el: használat után végigtöröltem az arcom a szokásos Dermafil arcszesszel és az még mindig nagyon sok koszt leszedett, úgyhogy a tisztító hatása nem valami jó, hidratálni meg mindenképpen kell utána, mert önmagában nem elég. Összességében nem nagyon látom létjogosultságát ennek a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

EBoglarka

2018. április 19.

Még csak pár napja használom, a vásárlás előtt sajnos én sem olvastam a véleményeket. De én szeretem a kamillás termékeket, a the body shop kamillás sminklemosó balzsam után használom általában, és eddig jól végzi a dolgát a kombinált bőrömön, nem szárít, de nem zsírosít. Az adagolás tényleg nehézkes, ha nem figyelünk oda rengeteg termék kijön a flakonból. Remélem nem lesz vele más probléma. Updatelek, ha mégis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Kado

2018. március 14.

Gyengéden tisztít és kellemes az illata. Megnyugatatja a bőrömet, nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Gyengéden tisztít és kellemes az illata. Megnyugatatja a bőrömet, nem szárít

evi94

2018. február 2.

Nagyon kellemes arctisztító. Imádom az illatát, az állagát, hogy nem szárítja ki a bőröm és megnyugtatja. Pont azért mivel gyengéd, felváltva szoktam használni egy erősebb ugyanakkor szárítóbb lemosóval. Biztosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Dephiinia

2018. február 1.

Alapból szeretem az Yves Rocher termékeket, gondoltam kipróbálom. A véleményeket csak utána néztem meg sajnos... Sok kis apró pattanást okozott nekem is már 3 nap után. Megkérdeztem az üzletben, hogy ettől lehet e, mivel egyszerre több terméket is vettem tőlük. Mondták, hogy sajnos viszonylag sokan allergiások a kamillára, az okoz ilyen pattikat. Javasolták, hogy hagyjam abba, természetesen egy hét után semmi baja nem volt a bőrömnek. Sajnálom, hogy nem jött be, kifejezetten szerettem az állagát és az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Ingrido

2017. november 5.

Szárít és miteszerképző. Használata után egyáltalán nem érzem tisztának a bőrömet. A szaga is bizarr, nem kellemes. Ajjaj. Lehet, zsíros bőrre jó... Ja, és ömlik a flakonból, nem lehet jól adagolni. Csak annyit mondok: technocol rapid.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Kingácska0807

2017. augusztus 17.

Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban. Szépen tisztít,üde az arcbőr a használata után,azonban szárít,és mitesszereket vagy apró pattanást okoz. :( Sajnálom, mert eleinte működött, de nézek valami patikai lemosót inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

butizs

2017. július 3.

Remek termék!Nagyon szép hidratált marad a bőröm arcmosás után, nagyon jó az illata. Akcióban az ára is baráti:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

buba83

2017. június 16.

Szuper! Egy kevés is elég belőle, jól habzik, nagyon jól tisztít, nem csípi a szemet se és fantasztikus az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

ecsi85

2017. június 15.

Egyszerűen imádom!! Nagyon puha lesz tőle a bőröm! Kellemes az illata! Braun Face tisztító kefével használom, vegyes arcbőrre. Nekem maximálisan bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract