Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: agen, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Egy olyan púderre vágyik, amely rögzíti és egységesíti sminkjét, anélkül, hogy bőre csillogna? Ha igen, akkor csábuljon el, és próbálja ki a Pure Light Porpúdert!  Rendkívül finom összetétele rizs kivonatban gazdag, mely lehetővé teszi a bőr temészetes légzését, így felébreszti a arcbőr természetes színét és ragyogását. Könnyed, természetesen ragyogó arszín egész nap!"

Ár: 1000 , Eladó: szbfruzsi
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Kitti986
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Putnok, fizetés: Postával küldöm előre utalás után

hollieme

2017. augusztus 1.

elég zsíros a bőröm, mégis szeretem használni ezt a púdert. természetes hatást kelt, nem irritálja a bőrömet, nem okoz pattanásokat. a halványabb színben vásárolom, és az egyáltalán nem üt el a fehér bőrömtől. kissé szárít, de ez engem nem zavar (tudom, fura és bolond vagyok...). ami a tartósságát illeti, abban nem a legjobb, 3-4 óra után már átfényesedik, fixálni kell, így nem a legtökéletesebb púder, de az én igényeimnek - egyelőre - megfelel. a másik negatívuma, hogy nálam eléggé gyorsan fogy, de mivel sosem teljes áron veszem, így még ez sem tántorít el a használatától. a hozzá tartozó szivacsot én sem használom, helyette púderecsettel viszem fel az arcomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

nanne

2017. május 29.

Nem hiszem hogy tökéletes, de szeretem használni. A csomagolás szép és visszafogott, a szivacsot nem használom belőle. Fixál, de nem mattít, ahogy a leírásban is, természetes hatású, ami igaz is. Nagyon zsíros bőrre nem hiszem, hogy hatásos, mert még az én jelenleg normál bőröm is tud csillogni utána. Akciósan érdemes megvenni, akkor ár/érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Nicus

2017. május 10.

Az YR alapozóit lepontoztam, mert mindkét alapozó amit választottam csalódást okozott. De mivel púderre is szükségem volt és mivel pont olyat akartam, ami por állagú és kis párna is jár hozzá ezért erre esett a választásom.
És nagyon megszerettem. Igazi porcelánbőröm lesz ettől a terméktől, az egész napot nem bírja ki, de nem is kopik le az egész, emellett utána sem vészes az arcom.
Annyi problémám van, hogy jobban szeretem az átlátszó, színtelen púdereket,így ebből a lehető legvilágosabbat választottam.

Update 2017.05.10
Már nem olyan jó... Úgy vettem észre, hogy szárít, nap végére porzik az arcom. De mindezt úgy, hogy közben meg csillog-villog a fejem.
Komoly krízisen megyek át most az arcbőrömet illetően.😩
És napközben is kopik becsülettel, nekem pedig a tartósság áll mindenek felett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Update 2017.05.10
Komoly krízisen megyek át most az arcbőrömet illetően.😩
És napközben is kopik becsülettel, nekem pedig a tartósság áll mindenek felett.

Barbara92

2017. február 11.

Ajándékként járt a rendelesemhez, nagyon jol jött ugyanis pont pudert kerestem. Imádom, tényleg nagyon jo termek. A színe szep természetesen mutat a bőrömön, igényes a csomagolása, es a szivacs is nagyon minoseginek hat, kellemes a használata. Nem tudok rosszat írni, ujra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Moszatka

2016. december 18.

Szépen mutat a bőrön, nálam kb 4 órán át meggátolja a kifényesedést, de utána sem csúnya. Összességében klassz kis púder, csak kissé túl könnyen lecsavarodik a teteje, ezzel érdemes vigyázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

agen

2016. október 30.

Nagyon kellemes darab, ajándékba kaptam vásárlás után járó pontokért, így pláne nem kellett sokat gondolkoznom rajta, hogy akarom-e. Szépen teszi a dolgát, szerintem szeretni fogom. Nekem ez a műanyag elég olcsó hatást kelt, nem keltené fel az érdeklődésemet, de ezért nem vonok le pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Inositol