Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: perfn, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• eltávolítja a felesleges faggyút, és tisztítja a bőrt
  • kitisztítja a pórusokat, és a mitesszereket
  • megakadályozza a pattanások és a mitesszerek kialakulását
  • szappanmentes összetétele révén nem szárítja ki a bőrt.

Ár: 1500 , Eladó: Greti97
Állapot: 2x használt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta, személyes átvétel, előre utalás.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsofiaszilagyi

2018. november 15.

Nagyon szeretem, másodszor veszem újra. Szépen tisztítja az arcom, finom puha lesz utána a bőr. Nagy előnye, hogy nem szárítja a bőrt és a szemcsék sem túl durvák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

LiiL

2018. november 12.

Nagyon jó kis termék, szeretem, ahogy a szemcséi végigdörgölik az arcomat. Nem szárítja a bőrt, és nem leszek tőle miteszereses. Mindent tud amit egy lemosónak kell. Most ugyan kipróbálok egy másik Yves Rocher lemosót (a hydra vegetal szériából), de valószínűleg visszatérek még erre a termékre a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Kajla

2018. november 11.

Finom puha a bőröm tőle, szebb is az arcom, igazából nagyon olcsón szereztem be, mert egyébként is le volt árazva, és volt kedvezményem is, így azt mondom, hogy eddig ez a legjobb ebben az árkategóriában, amit kipróbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Agnes09

2018. október 23.

Tökéletes kombinált bőrömnek. Nem szárít, viszont T vonalban problémás részen a kellő olajos részt eltávolítja, mattítja. Már 1 hónap után megszűnt a túlzott faggyútermelés, mitesszereim csökkentek. A maszkot használom utána hetente, együtt a kettő igazi csodaszer problémás bőrre, a maszk a pórusokat összehúzza, szép tiszta matt az arcbőröm utána. A géles állagú arctonikját is nagyon szeretem, esténként tökéletesen eltávolítja a sminkem, mattit és fertőtlenít , leviszi a gyulladást a bőrömről, ha éppen van, de rendszeres használatával megszűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

liladiva01

2018. szeptember 22.

Szárít, pedig nem használom naponta. A mitesszerekkel semmit nem csinál, a kupak erősen záródik, mégis belefolyik. Nekem felesleges darabnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Lonna86

2018. szeptember 9.

Nagyon jól tisztít, kevesebb mitesszerem és pattanásom van.Azt nem mondom,hogy nem szárít, de tényleg csak minimálisan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Cinaa

2018. augusztus 14.

Szeretem kombinált bőrömnek tökéletes nem szárit de tisztit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Szeretem kombinált bőrömnek tökéletes nem szárit de tisztit.

Tuntilla

2018. augusztus 7.

Egész jó kis cucc, nekem jobban bejött mint a Bioderma rózsaszín lemosója és a LaRo…P.... izé gél lemosója. Nem szárított mint a másik kettő. Különösebb hatását nem vettem észre, de nekem már az is elég, hogy nem söpröm a bőröm arcmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Denny

2018. július 21.

Általában reggel használom, heti egyszer-kétszer. Jól tisztít, kellemesen friss, üde lesz tőle a bőröm. Gyengéden tisztítja a bőrt, szépen mattít is. Az állaga engem először nagymamám baracklekvárjára emlékeztetett; nekem kicsit híg, sokszor megszaladt az üveg. Az illata kellemes, szolid, tetszik. Egyetlen hátránya nekem eddig, hogy túl gyorsan fogy. Akciósan viszont megéri, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

niksss00

2018. július 15.

Egy ideje feltűnt, hogy mindenféle Yves Rocher arcápolótól (lemosó, radír, tonik, krém) apró kis piros pöttyök jelennek meg a homlokomon, de valami hihetetlen mennyiségben. Ha kb. 2 napig nem használom az épp aktuális YR terméket, eltűnnek a pöttyök.
Nem tudom melyik összetevőjére vagyok érzékeny, azonban soha többet nem fogom használni sem ezt, sem a többi ilyen márkájú arcápolómat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid