Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: perfn, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• eltávolítja a felesleges faggyút, és tisztítja a bőrt
  • kitisztítja a pórusokat, és a mitesszereket
  • megakadályozza a pattanások és a mitesszerek kialakulását
  • szappanmentes összetétele révén nem szárítja ki a bőrt.

Ár: 1500 , Eladó: Greti97
Állapot: 2x használt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta, személyes átvétel, előre utalás.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ancico

2018. április 19.

Kuponnal vettem, szerintem jól tisztít frissnek érzem a bőröm utána, főleg mikor szép tiszta, de pont mikor pattanásos kezdek lenni nem tudom használni, a kis szemcsék úgy vettem észre, csak továbbviszik a bőrömön őket. Jó lenne, ha opcionális lenne a radírozó hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

fdorottya

2018. április 13.

Nagyon jó kis arclemosó. Mindent leszed. Nagyon szép lesz tőle a bőröm. Mivel nincsenek benne nagy szemcsék, így nem radíroz durván. Nem szárítja a bőrt. Ára nem a legszebb, de kuponnal elfogadható az ára. Összességében nagyon tetszik, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

cosmeticsaddict

2018. április 7.

Nagyon szeretem az YR termékeket úgy összességében, ez az arcradír nagyon jó illatú, nincsenek benne nagyon durva szemcsék így kíméletesen lehet radírozni vele. Használat után nagy puha a bőröm. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Alida8

2018. április 4.

bánom.....hogy mikor elfogyott nem vettem meg újra! :) Nagyon jól tisztít, nem zsírosodik tőle az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

baepsae

2018. március 22.

Egy évig használtam a kombinált arcbőröm miatt, de sajnos nagyon szárított, a szintén Yves Rocher 24 órás hidratáló krémje sem tudta már a végén rendbetenni a bőrömet. Az illata kellemes, a radírozó szemcsék is jól működnek, viszont napi lemosáshoz semmiképp sem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

biankab

2018. március 21.

Nagyon jó termék! Már egy lemosással enyhíti a gyulladt bőrt, segít a pattanások megszüntetésében. Én hetente 3x használom. Használata után nagyon puha, kellemes tapintású az arcbőr. Szuper termék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

vorosz

2018. március 5.

Nagyon szeretem, évek óta csak ezt használom. Nem hetente 1x, hanem naponta, mert grízesesédre hajlamos az arcbőröm. Nagyon bevált, korábban 6 hetente kellett mennem kozmetikushoz, amióta ezt használom minden este, azóta elég 4-5 havonta (!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

Pocok96

2018. március 3.

Én csak hetente 1x szoktam használni, hétvégén este arcradírként. Kellemes illatú, megfelelő méretűek a radírozó szemcsék. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

vanesszam

2018. február 20.

Segített elindítani az arctisztulási folyamatom, végre egyre kevesebb pattanás jelenik meg és kezdenek eltűnni a régi hegek és foltok is. Jó a tisztító hatása, habár kicsit összehúzta a bőrömet, miután megmostam, és az aknék miatt nem mertem utána hidratálni, ezért a faggyútermelésem kicsit megbolondult és zsírosodott tőle az arcom - főleg a homlokom. Habár én már váltottam neutrogenára,- mert kezdett hozzászokni a bőröm és egy idő után már nem hozott javulást - de szép emlékként tekintek vissza erre a termékre és mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

bbianka25

2018. február 14.

Imádom! A valaha volt legjobb arclemosó, amit használtam. Gyönyörűen tisztít, miközben gyengéd a bőrhöz, nem szárít, mégis hatásos a pattik ellen is. A legnagyobb hatását a pórusaimon tapasztalom: korábban küzdöttem a tág pórusaimmal, ez viszont szépen összehúzza őket, egyenletes bőrt eredményez. Én mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid