Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: perfn, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• eltávolítja a felesleges faggyút, és tisztítja a bőrt
  • kitisztítja a pórusokat, és a mitesszereket
  • megakadályozza a pattanások és a mitesszerek kialakulását
  • szappanmentes összetétele révén nem szárítja ki a bőrt.

Ár: 1500 , Eladó: Greti97
Állapot: 2x használt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta, személyes átvétel, előre utalás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Moncsee

2017. november 6.

Szeretem, jól tisztít, bár egy kicsit szárít, nekem mindenképp kell tonik és/vagy hidratáló utána. Nincs tolakodó illata, kellemes az állaga. Enyhén radíroz, így napi kétszeri használatra lehet, hogy kicsit sok. (Kár, hogy nincs a termékcsaládnak külön arcradírja.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

stylo

2017. november 1.

Túl durván radíroz. Nyárra egyáltalán nem jó. Vagy csak 50es napvédővel. Napi kétszeri használatra? Nekem a heti 1 esetleg 2 alkalom bőven elég. Nem maradna bőröm. Kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

mdalma46

2017. október 30.

Egy pár hét után elkezdett nagyon szárítani, úgyhogy abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Egy pár hét után elkezdett nagyon szárítani, úgyhogy abbahagytam a használatát.

Merengo95

2017. október 25.

A Himalaya arclemosóit használtam mostanában, de a 2. tubus már borzasztóan kiszárította a bőröm és rengeteg mitesszerem lett tőle ezért az itteni vélemények hatására esett erre a krémre a választásom. Napi 2× használom,imádom az illatát és az állagát. egyáltalán nem szárítja a bőrömet,pedig van,h lusta vagyok utána hidratálni és ez nálam már alapból 5 csillag. Bár a mitesszereimet nem tünteti el (szerintem ezt ne is egy krémtől várjam el),de talán a megelőzésükben segíteni fog. Bár a Balea termékei se rosszak,ez a krém mégis sokkal hatásosabban tisztít és ad egy pluszt a bőrnek. Kár,h ilyen kicsi,így kb. 1,5 hónapig lesz csak elég és a teljesen árán nem is venném meg soha. Még jó,h állandóan akciózzák vagy kupon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

TDiana

2017. október 21.

2 hete kezdtem el használni ezt a terméket, este átmosom vele az arcom, reggel pedig a tonik párját alkalmazom. Nagyon jól tisztít, az illatát és az állagát is szeretem, de a lemosás után úgy érzem kicsit feszül a bőröm, mert erősen szárítja, de egy kis arckrémmel tudom ezt korrigálni. Összességében elégedett vagyok vele, mert kevesebb pattanásom van, mióta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

rekacsucsu98

2017. október 11.

Kellemes radírozó hatása van. Mindennapokra tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Kellemes radírozó hatása van. Mindennapokra tökéletes :)

GalambSz

2017. szeptember 29.

Nagyon szeretem, kellemesen radíroz, nem durvák a szemcsék így mindennapi használata tökéletes, nem szárít. Sima, tiszta érzetű lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

hpetra

2017. szeptember 23.

Alapdarab!😊
Szépen helyreállítja a bőr,csökkenti a mitesszereket és pattanásokat illetve tényleg tisztának érzem az arcom a használata után.Minden este használom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Alapdarab!😊

Reccha

2017. szeptember 21.

Reggel és este is használtam minden nap. Eléggé szárította az arcom, de a pattanások csökkentek tőle szerencsére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

LittleSpark

2017. augusztus 30.

Nagyon jó! Nekem megnyugtatja az arcbőröm, szerintem hamarabb lehúzza a pattikat. Kellemesen radíroz nem túl drasztikus, emellett jó az állaga és könnyű eloszlatni és lemosni. Kicsit valóban szárít de én a reggeli és esti arcmosás után mindig hidratálok. Így már nem érződik ez a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid