Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: perfn, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• eltávolítja a felesleges faggyút, és tisztítja a bőrt
  • kitisztítja a pórusokat, és a mitesszereket
  • megakadályozza a pattanások és a mitesszerek kialakulását
  • szappanmentes összetétele révén nem szárítja ki a bőrt.

Ár: 1500 , Eladó: Greti97
Állapot: 2x használt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta, személyes átvétel, előre utalás.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nuugat

2017. április 16.

Elég sokáig használtam, de pár hónapja èszrevettem, hogy szinte semmit sem ér már, sőt, csak jobban zsirosodik tőle a bőröm.
Nagyon szerettem a gyengéd radírozasát, idővel visszatérek hozzá mindenképp, de jelenleg a LRP Effaclar-je a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Puncsos84

2017. március 20.

Nagyon jó mélytisztító lemosó. Enyhén szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Nagyon jó mélytisztító lemosó. Enyhén szárítja a bőrt.

Ruzska2

2017. március 17.

Imadom! Igaz csak ket hete hasznalom , de azota kevesbe zsirosodik a T vonalam :) Szeretem benne,hogy aprok a szemcsek es ami a legfontosabb nem szaritja halalra a borom. Eddig az osszes radirozo termek utan feszult, huzodott az arcom, marha kellemetlen volt, ez az elso ,ami nem tesz ilyet velem.Az illatat is szeretem ,az osszetevok is eleg jok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

marlu

2017. március 9.

Ennek a terméknek új csomagolása van -ezt csak azért jegyzem meg, mert én kb. mindig csomagolás után keresem az üzletben a termékeket-. Nagyon szeretem, az alapból száraz bőrömet nem szárítja még jobban, puhává varázsolja a bőrömet. Nem csak arcra használom, hanem dekoltázsra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Artis

2017. február 9.

Jó összetevők, kellemes hatás. Nem szárítja ki a bőrömet, pedig az arcradírok eléggé szokták. Már kb 4szer újravettem és nem tervezem lecserélni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 9.

biribooo

2017. február 5.

Második tubust használom belőle. Elég sokáig elég(kb, 3 hónap mindennapos használat mellett),így szerintem az árát megéri. Jól tisztít, nem zsírosodik tőle a bőröm, pattanásaim száma visszaszorult, ha kevés smink (szempillaspirál,korrektor,púder) van rajtam, azt maradék nélkül leszedi. Illata kellemes,nem túl erős. Reggel és este is ezt használom,így kissé szárítja az arcom, szóval hidratálni kell mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Meshiilinaa

2017. január 26.

Imádom! Évek óta ezt használom arctisztításra. A sűrűbb állagának és a kis golyóknak köszönhetően tökéletesen leszedi az esetlegesen fennmaradt sminket. Picit szárít, nagyon száraz bőrűeknek egy vaskos, gazdag textúrájú arckrém mellé ajánlanám. Az én extra zsíros bőrömre tökéletes, este és reggel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Mandy133

2017. január 24.

Egyik legjobb arctisztító, jól radíroz, szépen tisztít. Felváltva használom egy másik termékkel, hogy ne szárítsa ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

zita0212

2017. január 18.

Sok hasonló terméket próbáltam már, nem hittem el elinte, hogy egy termék ennyire jó lehet (megéri az árát). Puha és feszes lesz tőle a bőröm, a pattanásaim is kevésbé pirosak. Plusz amióta használom alig van pattanásom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

peto.kittus

2017. január 17.

Jól tisztítja a bőrt, és a benne lévő kis szemcsék jól radírozzák a bőrt. Tudd olyat mint pl egy Neutrogenás arcradír, szépen tisztít és jól leszedi az esetleges sminkmaradványokat. Jól leszedi az esetleges zsíros foltokat is. Használata után puha lesz a bőröm, viszont pattanás megelőző / lehúzó hatását nem tapasztaltam. Bár már azis siker ha nem okoz pattanásokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid