Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandracska, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hatákonyan tisztítja ki a pórusokat.

zita0212

2017. január 18.

Tényleg nagyon hatásosan tisztít és mondhatni alig zsírosodik utána a bőröm (ami nagyon nagy szó), sokkal többet ér mint gondoltam vásárláskor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

mandula21

2017. január 4.

Nagyon szépen tisztítja a bőrt, utána puha, hidratált és friss lesz a bőröm. Nem tapasztaltam, hogy szárítana, heti 1x használom, üde és friss lesz a bőröm tőle és az illata is szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

gygabcsi

2017. január 2.

Nekem nem vált be... használat után még egész frissnek és üdének láttam az arcom, nem is igazán szárított (bár hamar le is mostam), de másnap reggelre nagyon zsíros lett tőle az arcom, pedig máskor sosem szokott, megpróbáltam még egyszer, de ugyanez történt. Megpróbálom elhasználni, ha kijön egy pattanásom, talán azt segít leszárítani, de az egész fejemre még egyszer nem teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Orsolya13

2016. november 14.

Update: Havi kétszer használom amióta megvan (1 éve használom kb.). Egy hátránya van nálam, ami zavar, hogy az államat és az orromat nagyon kiszárítja, miután használtam, hiába hidratálok utána. Utána meg vagy 3-4 nap kell mire visszanormalizálódik az a két terület. Ezért az 1 csillag mínusz.

Itteni vélemények alapján vettem és komolyabb gondom nincs vele. Szerintem használat után javított az összképen, nem szárított és kevesebb is lett a mitesszer, persze csodát nem vártam, viszont észrevehetően segített. Kedvezménnyel vettem, szóval összességében megérte nekem és szerintem ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

zsufri

2016. október 17.

Sajnos nekem nagyon kiszárította a bőröm, így bár lehet hogy a pattanásokra jó hatása van, de az elég érzékeny bőröm csak még érzékenyebb és piros lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

LathatatlanOzike

2016. október 6.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, de van benne egy kis hiba. Kicsike a tubus (nemrég kezdtem el használni, de már félig van), és drága. Leárazva teljesen oké. :)
A Himalaya arcpakolása rohasztóan büdös szerintem, egy használat után eldobtam magamtól, de ennek egészen kellemes illata van, könnyen elviselhető.
A hatása is nagyon jó, minimálisan összehúzza a pórusokat, és szépen tisztít. Kiszippantja a pórusokból a felesleges fattyút, tehát látható az eredmény, pöttyös lesz a maszkom.
Az első használatnál azt hittem, hogy letépi az arcom, nagyon húzódott, és teljesen rákövesedett, de nem volt olyan vészes a lemosása, és nem is lett annyira piros a bőröm, mint amire számítottam.
Utána mindenképpen kell krém. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

Utána mindenképpen kell krém. :)

ami2015

2016. augusztus 23.

Évek óta ez az első arcmaszk, amit újra megvásároltam, pedig még el se fogyott az első tubus. Szépen tisztít, jó az állaga, lemosni is könnyű és látványos valóban a hatása. Egyedül a 3. helyen lévő alkohol, ami nem tetszik benne, emiatt szárít, de alapjában véve jó kis maszk ez, főleg akciósan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 23.

niki123

2016. augusztus 8.

Szerintem nem rossz kis pakolás, bár a koreaiakkal nem tudja felvenni a versenyt. Szépen tisztít és enyhíti a gyulladást. 2 tubussal használtam el, bár nem volt nehéz mert förtelmesen kicsi kiszerelés. Szerintem annak, aki nem akar rendszeresen felrakni pakolást annak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

KuSza

2016. július 6.

Az egész termékcsaládot együtt használtam (arctisztító, tonik, balzsam, arcpakolás) és nagyon sokat segített a bőröm állapotán.Talán az egész termékcsaládból ezzel a maszkkal vagyok a legjobban megelégedve, miután lemostam szó szerint látom, hogy szebb a bőröm. Sajnos egy kb fél év után kezdte megszokni a bőröm és már kevésbé volt hatásos így leváltottam, de idővel visszatérek hozzá, mert nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

Edina77

(!)
2016. június 14.

3 tubusdal használtam már el belőle. Nagyon szeretem, tiszta érzést nyújt a bőrömnek, nem szárítja,utána sokkal jobb és puhább lett a bőröm. Együtt használom a tonikjával és a géljével. Én szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid