Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandracska, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hatákonyan tisztítja ki a pórusokat.

Vika

2015. október 19.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, mattít de nem szárít, a pórusokat szépen összehúzza, ráadásul nem csípte a bőrömet, mint oly sok más arcmaszk. Én max. 5 percig hagyom fent, nehogy túlságosan rászáradjon az arcomra. Könnyen lemosható. Kár hogy csak ilyen picike kiszerelésben kapható, ugyanis nagyon gyorsan fogy :/ A Pure system arclemosó géljével használom, nekem nagyon bevált a problémás bőrömre. Újra vevős termékek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Anitamakeup

2015. október 19.

Magát a márkát szeretem, sőt az egyik kedvencem az Yves Rocher. Sok termékét használom. Hát ez nekem nem nyerte el a tetszésemet. Hidratál, de nem tisztít, amit ígér, mélytisztító hatást, hát nálam nem hozta. Már másfél hónapja használom, hetente, kéthetente, még lehet javul a véleményem róla.
30 % - al olcsóbban vettem akciósan, nem biztos, hogy ezt eredeti áron újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

erika81

2015. október 18.

Olyan maszkot kerestem, ami nagyon gyorsan használható. Az itteni vélemények hatására esett rá a választásom. A méretén meglepődtem, olyan pici! Ehhez képest normál áron elég drága. Igyekszem hetente bőrradírozás után használni. Tisztává és puhává teszi a bőrt. Allergiát nem okozott. Egyenlőre nem tervezem másfajta maszkkal próbálkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Dolorez

2015. szeptember 27.

A termékcsalád arcradírja után használom,és nagyon szeretem!
Zsíros,enyhén pattanásos arcbőrömnek reggelre nyoma sincs..végre egy termék,amitől valóban matt marad az arcom órákon át.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 27.

A termékcsalád arcradírja után használom,és nagyon szeretem!

szzsuzsa0822

2015. szeptember 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nem bántam meg! Ahogy felviszem az arcomra érzem a hatását, összehúzza a pórusaimat, felfrissít. Abszolút nem szárít és puhább lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Mimiti

2015. szeptember 6.

Nem csodaszer, de láthatóan tisztább lett tőle a bőröm. 3-4 naponta használom, nem szárít és nem is lett tőle zsírosabb a bőröm. A mitesszereket nem tünteti el, de azt hiszem, ez senkit nem lep meg, ellenben az összhatás sokkal szebb lett, a bőröm puha a használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Gina19

2015. június 23.

Átlagos. A hidratáló hatása nem rossz, a tisztító hatása viszont elég siralmas. Sőt, tágabbak tőle a pórusaim, ugyanúgy, mint a Sebo Végétal pórusösszehúzó szérumtól. És nagy csalódás, hogy mennyi irritáló összetevő van egy natúrként hirdetett márka termékében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

TheGirl

2015. május 7.

Én elégedett vagyok vele, szerintem használat után kevesebb a pattanásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 7.

Én elégedett vagyok vele, szerintem használat után kevesebb a pattanásom.

zsofikjry

2015. április 27.

Jo kis maszk, tenyleg hamar szarad, utana erzem, hogy eltavolitotta a szennyezodeseket, ossze is huzta picit a porusokat. Remelem nem fogom hamar elhasznalni, ilyenkor mindig tulzasokba esek. Azt hiszem, heti 2 hasznalat javasolt, en tobbszor szoktam. Nem szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

szederke

2015. április 11.

A 2. tubussal használom... bízok/bíztam benne. De semmi extra hatása nincs. Megvettem az arclemosót és a tonikot is ,azokhoz képest kicsit mintha tisztábba lenne a bőröm a használat után. A 3 együtt rettenetesen szárít, pedig azt hittem a T vonalam semmi nem tudná kiszárítani :D Többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid