Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandracska, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hatákonyan tisztítja ki a pórusokat.

Lindi1993

2015. március 3.

Imádom! Alapból nem problémás a bőröm, de mostanában (hormonok miatt) a homlokom tele volt pattanásokkal. Végső elkeseredésemben vettem meg, mert semmilyen alapozóval nem tudtam őket elfedni. Este felkentem, lemosás után csak annyit éreztem, hogy sokkal puhább lett a bőröm, reggelre viszont teljesen elhalványodtak a piros pöttyök, néhány pedig még teljesen el is tűnt.
Biztos, hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Biztos, hogy újraveszem :)

szmoni

2015. február 23.

Ma használtam először, nagyon gyorsan szárad szerencsére, és azonnal érezni ahogy húzza össze a bőrt, csodás érzés! Sajnos kicsit sokáig volt fent, ezért szárított, leközelebb csak pár percig hagyom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Ildie

2015. január 24.

Jó pakolás, teljesen jól működik. Mattit, tisztit, puha pofit varázsol, rosszat nem tudnék róla mondani. Az 5 csillagot megkapja, mert kiváló a termék, de más pakolások is tudják ezt ennyi pénzért vagy többért. A Baviphat epres nekem is nagy kedvencem, sokkal lejjeb emlitette valaki, de annak teljesen más az állaga, és nekem a pórusaimat nem húzza össze mint ez, viszont tisztábbnak érzem tőle az arcom a Baviphattól.
Szárító hatása a zsíros börömön kellemes volt, de alapból száraz bőrre biztosan nem kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

dorka.sebestyen

2015. január 5.

Nagyon összerántotta az arcom, pedig tényleg csak 3-4 percig volt fenn. Egyébként jó, csak azért önmagában nem elég. Tény, hogy utána nem zsírosodott olyan gyorsan a T-vonalam(1-2 nap), puhává varázsolta az arcom és látványosan tisztított is. Mivel sikerült féláron megvennem úgy gondolom megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

mhajni90

2015. január 3.

Zseniális termék, mindent betart, amit ígér, nagyon kedvező ár-érték arányban. Mattít, puhít, összehúzza a pórusokat, de nem szárít (bár nekem kombinált bőröm van, és a T-vonalra kenek sokat, oda meg rám is fér). Eddig csak úgy "expressz" használtam, növényi szappannal megtisztított arcbőrre, úgy is nagyon hatásos, egy másik termék sem képes ilyen gyorsan, ilyen mértékben javítani az arcom összképén (természetesen, az alapozót/korrektort leszámítva:D). Utoljára gőzölés után használtam, így valóban mélyen tisztítja a pórusokat, szerintem, megéri azt a plusz 10 percet rászánni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

kesztviki

2014. október 15.

A hozzá tartozó tonikkal kezdtem el használni és pár nap alatt rendbe rakta az arcomat. Nekem nagyon látványos az eredmény, a bőröm nem annyira zsíros és a pórusok is összehúzódtak. Kellemesen tisztít és frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

fagas

2014. október 11.

Ez egy kiváló terméke a márkának, megelőzésre, ill. helyreállításra is egyaránt jó alternatíva. Én csak 3-5 percig hagyom fent, mert utána már szárítja a bőrömet, de így is ajánlom, mert hozza, amit ígér.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

Barbuska90

2014. május 30.

Szeretem. Lelkesen használom az egész termékcsaládot. Szép, sima és matt lesz utána a bőröm. Heti 1-2 alkalommal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

KisKormos

2014. május 30.

Nem tudom pontosan van -e hatása, pedig már pár hónapja használom. Kellemes érzés a bőrömnek, mattít, nem szárít és nagyon puha lesz tőle az arcom. Heti egyszer használom, kb 20 percre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

angelcare

2014. április 19.

Egyszerűen szuper! :) Akciósan vettem meg-bár meglepően kicsi a kiszerelése -megéri az árát!Pihepuha,tiszta lett a bőröm tőle de nem száraz, csak egészségesen matt.15-20 percig szoktam fent hagyni de nem okoz irritációt.Az egyik legjobb pakolás amit használtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid