Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandracska, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hatákonyan tisztítja ki a pórusokat.

tanarilla7

2014. április 15.

Véletlenül sikerült megvenni, a Pure System krémet akartam, ami nagyon hasonlóan néz ki, és rohanásban voltam és csak beledobáltam a dolgokat rutinosan a kosárba. Itthon néztem, hogy jé ez nem is a krém, hanem a maszk. De nem nagyon bánkódtam, mert 40%-al le volt értékelve, meg hát Yves Rocher termékbe olyan nagyot még nem csalódtam. Ki is próbáltam rögtön, egész jól levitte a dolgokat, azért még a Baviphat epres a kedvencem, ezért egyelőre csak 4*, de majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

ancsika3

2014. február 28.

Szépen tisztítja a pórusaimat és kicsit össze is húzza. Az eddigi legjobb tisztító arcmaszk, amivel találkoztam. Általában heti 1x használom bőrradírozás után. Sajnos szárítja a bőröm, úgyhogy lemosás után azonnal hidratálnom kell. De nekem amúgy is minden maszk szárítja kicsit a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

SuicideCandy

2013. december 10.

Szerintem egész jó kis arcmaszk. Már az összetevői miatt is. Valóban jól tisztít, nekem láthatóan lejjebb húzta a csúnyaságokat. 5-10 percig szoktam fent hagyni a bőrömön. Nekem ez az egyik leghatásosabb arcpakolásom, pedig nagyon sokfélét kipróbáltam már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

szidury

2013. november 13.

Nagyon jó kis termék, ár-érték arányban teljesen rendben van. Kozmetikai tisztító kezelés után szoktam használni otthon, hogy megelőzzem a pattanások újragyulladását, szépen összehúz, mattít, enyhíti a gyulladást és a pirosságot. Én is teljes száradásig hagyom fent (15-20 perc) Szeretem, újravásárlós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Umesyan

2013. október 21.

15-20 percig szoktam fenthagyni ezt a maszkot, sosem 3-5 percig. Már 1-2 perc után húzódik a bőröm tőle, szinte érzem ahogy hat, az eredmény pedig fantasztikus. A kombinált bőrt valóban mattítja ott, ahol szükség van rá. :)
Miután lemosom vízzel, még áttörlöm az arcomat egy kis tonikkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Miután lemosom vízzel, még áttörlöm az arcomat egy kis tonikkal.

hiperter

2013. szeptember 15.

én csak pakolásként használtam eddig, de annak bevált, heti egyszer. kombinált bőröm van, de nem 3-5 percig, hanem tovább hagyom rajta, kb. 10 percig, amikor már teljesen megszáradt. kellemes érzésű lesz utána az arcom. az anyag eléggé bemegy a pórusokba is, így utána bioderma tonikkal áttörlöm, hogy a maradékot eltávolítsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

repülő mókus

2013. május 4.

Nekem annyira nem problémás a bőröm, hogy igazán látványos lenne a hatása, azért heti 1x használom megelőzésnek, régebben sokkal zsírosabb volt az arcom. A páromnak viszont zsíros a bőre és elkezdtük rá használni a pakolást, neki is hetente, de nem 3 percig, hanem kb. 15-ig, és rajta viszont látom, hogy szépen leszedi a már rendesen kialakult pattikat is, és már nincs is belőlük annyi. Úgyhogy el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Detti

2013. március 17.

Az összetevők miatt használom én is egyre ritkábban, pedig jó maszk. Használat után, nekem nagyon feszül az arcom, de azt már kitapasztaltam, hogy ennek ellenére nem szabad bekennem hidratálóval, mert 1-2 óra múlva olyan szépen magához tér a bőröm, hogy a hidratáló már soknak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Padlizsán

2013. március 6.

Jó kis maszk, ha felteszem szépen leszedi a csúnyaságokat és puha bőröm lesz utána.
sophie.udvari: nekem is volt, hogy picit húzta és égető érzésem volt, de nem volt semmi probléma :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Cipriana

2013. február 2.

Klassz kis maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Klassz kis maszk.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate