Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandracska, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hatákonyan tisztítja ki a pórusokat.

vekvik99

2013. január 29.

Nekem nagyon bevált! Egy barátnőm adott az övéből egyszer, majd én is megvettem. Heti egyszer használom és szép sima lesz a bőröm utána :) Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

aniko.babos89

2013. január 19.

Nagyon szupi arctisztító, szép a hatása is, heti párszor használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Nagyon szupi arctisztító, szép a hatása is, heti párszor használom!

noe331

2012. október 23.

Problémás bőrre nagyon tudom ajánlani. már 1-2 nap után látható az eredmény. kicsit száríthat, de nem vészesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

ni89ta

2012. augusztus 1.

Nekem ez nagyon sokat javít a bőrömön, bár az összetevői kicsit ijesztőek. Heti 1-2x használom csak, és végülis 3 perc után alaposan lemosom magamról, így ennyi még belefér. A hatása szuper!
Az tény, hogy a hidratálást nem szabad utána lespórolni, de ez minden pakolásnál így van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

amyesther

2012. július 10.

Bőrradírnak használom, ezért maximum 2 alkalom az engedett egy héten, utána gazdag hidratálókrémmel. (Azt hiszem itt rontottad el, Szandra.)
Az Yves Rocher egy másik termékcsaládjával párosítottam. A finomra őrölt barackmag a kedvencem, ezt egy testradírban is alkalmazta Mr. Rocher (csak így lazán :) ) ott durvább tapintású. Az illata kellemes, mélyrehatóan tisztít. Napozás előtt használva egységes, szép színem lesz.
Már rengetegféle radírozót kipróbáltam az arctej mellett, rengeteget, tényleg. És ez veri az összeset. Csillagos 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 10.

szandracska

2012. március 22.

A pórusaimat szépen tisztítja, szépen összehúzza. Eddig 3x alkalmaztam, de meg vagyok elégedve vele. Valószínűleg, ha elfogy újraveszem.
Ami miatt egy pont levonás jár, az az, hogy szárítja a bőrömet. Utána nekem muszáj hidratálni, de ettől eltekintve szinte hibátlan.
Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

Az illata is kellemes.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate