Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2019. december 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Nekem nem csinált semmit sem a hajammal, nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Nekem nem csinált semmit sem a hajammal, nem vált be.

EvaO93

2019. szeptember 16.

Tegnapi nap folyamán teljesen véletlenül sikerült pont ezt a sampont a balzsamjáv együtt megvásárolnom. Életem egyik legjobb döntése volt, már ami a hajápolási termékek vásárlása terén.
Vékonyszálú, felül könnyen zsírosodó, alul száraz/ seprűsödésre/ törésre hajlamos hajam van.

Picit féltem, hogy esetleg jobban fog zsírosodni tőle a hajam és, hogy el is nehezíti majd, de szerencsére nem így lett.

Az alja kellően hidratált puha, az egesz hajam szerkezetét erősebbnek, állapotát tekintve pedig egészségesebbnek, fényesebbnek és puhábbnak látom.
Sokkal kezelhetőbb a hajam, az illata is kellemes. Nem tudom mi lesz a véleményem róla mire elhasználom, de kíváncsian várom.

A balzsamot egyebkent kb 5-10 percig hagyom fent, elég masszív, “tápláló” krémnek tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

konbo

2019. augusztus 26.

Finom az illata, de rettenetesen zsírosodik tőle a hajam, pedig alapvetően pont, hogy száraz a fejbőröm és a hajam is (platina szőke).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Szidonia

2019. augusztus 26.

Megszámolni se tudom hanyadik flakonnál tartok. Probáltam rengeteg sampont a drogeriástól a fodrászatokban kaphatóig mindent. Ez a sampon vált be. Szuper az ára , az illata az összetevői. A hajam már a sampon kiöblítése után puha és csúszós. Imádom
Sorszor elkapott a hév h kiprobaljak mast de mindig vissza tertem. Maradok mar ennel. Orok kedvenc

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 26.

hanessza

2019. augusztus 25.

Aj, nagyon megszerettem, pedig még csak pár alkalommal használtam. A hajam nagyon puha utána (nem tudtam, hogy tud ennyire puha is lenni!), és jó illatú, végre +1napot tudtam tolni a hajmosáson, mert nem zsírosodik annyira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

kxm

2019. július 21.

Nagyon szeretem ezt a sampont, ahogy a többi Yves Rocher terméket is. Szépen ápolja a hajamat, nem zsírosít, és az összetevői miatt is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 21.

veresbetti

2019. július 18.

Szeressem :) sűrű, rengeteg, vastag szálú hajam van, sokáig fenékig ért, pár hónapja levágattam közepesen hosszúra. Ezt a dzsungelt a fejemen nagyon jól tisztítja, pedig sok nagy márkás drogériás samponnak túl nagy falatnak bizonyult ez a hajmennyiség. Nem zsírosítja a hajam, ugyanúgy 5-6 naponta kell megmosnom, de már nem kényszerülök a 3. napon felfogni a hajam, kitolodott 1-2 nappal. Még van a kedvenc balzsamomból és hajpakolómból, de ha azok elfogynak tuti ki fogom próbálni a balzsamját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

katacsader

2019. július 11.

Imádom az illatát, különösebben nem javított a hajamon, de nem is rontott. Nekem megér 5 csillagot azért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Liara0826

2019. július 7.

Jöttem tovább javítani az átlagot. Gyenge, vékony szálú, töredezésre nagyon hajlamos hajamra kerestem egy ápoló sampont. Sokáig töredezett a hajam pedig csak hajszárítot használtam gyenge fokozaton, ezekre megoldás volt több hajmaszk, hajolaj, hővédő és hajvitamin, viszont szerettem volna ha a samponom is segít a száraz haj ellen. Nagyon puha és fényes a hajam tőle, bár hajmaszkot is használtam és hővédő krémet, de ahol nem érte egyik sem, közvetlen a hajtövektől is puha a hajam, valamint nem is zsírosodik gyorsan és nem lapul le. Akartam egy jó szilikon mentes sampont, szerintem megtaláltam. Olyan kellemes és más érzés mikor ezzel megmosom, nagyon tetszik, ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Milli006

2019. június 20.

Ajándékba kaptam a megrendelésem mellé és egyszerűen imádtam! Az illata is nagyon kellemes és a hajamat puhává tette, nem zsírosította. Kár, hogy elfogyott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.