Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2019. december 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

keszty

2014. február 2.

Szerintem is nagyon jó ez a sampon, nekem is vékonyszálú töredezett hajam van de ettől selymesebb lett, én nem használok mellé semmi balzsamot, és így zsírosodni sem zsírosodik nekem hamarabb. Ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

lumiukko

2014. január 18.

Jó, ez a sampon, nem zsírosít amellett, hogy táplálja a hajat, tényleg kicsit puhább a hajam tőle. Az illata is fincsi, nem kell belőle sok egyszerre, szóval ár-érték arányban szuper, de újra nem veszem a SLS és a PEG miatt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

CatLynn

2013. november 5.

Nekem is bevált ez a sampon. Finom puha lesz tőle a hajam, és én az illatát is szeretem. Bár nem száraz, és nem is dauerolt a hajam, mégis nagyon jó hatással van rá, sajnos így ősszel, és a festetés miatt kell neki néha a plusz táplálás. Az YR Coloour samponjával felváltva használom, így nagyon jól működnek együtt. Az ár-értékaránya is szuper, és a mennyiség-ár viszonylatban is 5 csillagot kap. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Bekus

2013. október 29.

Sokan mondták erről a samponról , hogy zsírosodik tőle a haja ( és még sok tápláló samponról is ) de hát mit várunk egy tápláló sampontól , ami dauerolt hajra van ? Nekem nagyon bevált :) Illata nagyon jó , igaz 1 nappal hamarabb kell hajat mosni , de régebben bedőltem a reklámoknak , megvettem azt a bizonyos sampont ami "táplál és csodaszer" persze mondanom se kell mint a szénaboglya úgy néztem ki másnap .
5/5-öt kap tőlem ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

5/5-öt kap tőlem ! :)

PaperMama

2013. szeptember 12.

A zabtejes-mandulaolajos balzsammal használom együtt (mikor vettem nem volt az üzletben ennek a párja, a regeneráló), úgyhogy csak együttesen tudok róluk nyilatkozni, külön-külön nem próbáltam és nem is fogom. Nagyon szeretem őket, jól bevált ez a kombináció! A hajam még semmitől nem volt ennyire selymes és puha és könnyed, de a legfontosabb: hidratált! beleértve a hajvégeket, amik nekem mindig szárazak szoktak maradni ha nem használok hajvégápoló olajat, de ennél a kombónál a hajam ellenne olaj nélkül is!:) Emellett nem zsírosodik jobban a hajam, mint egyébként. Nagyon szeretem az illatukat, különösen a zabtejes balzsamnak. És még szilikonmentesek is :) Hihetetlen, hogy ilyen jó termékeket kapunk ilyen jó áron. Azt hiszem ki fogom próbálni az Yves Rocher többi hajápoló termékét is mert engem ezzel a duóval most nagyon levettek a lábamról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

bogarka

2013. július 12.

Nekem szerintem jobban törik tőle a hajam, mint eddig, és elég "vénasszonyos" illata van... előnye hogy sokáig kitart, nagyon-nagyon gazdaságos, elég selymes érzetű,sűrű, de hosszútávon mégis szárít-szálkásít kissé, hajvégápolózás ellenére, balzsamozás ellenére is. Semmi extra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.