Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2019. december 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mesiii06

2019. február 27.

Ma próbáltam ki a balzsamjával együtt, ketten nagyon jó kombót alkotnak. Jól tisztít, nem viszketett tőle a fejbőröm. Az illata kellemes,de nem marad meg sokáig a hajamban. Eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Blankiss

2019. február 14.

Gyorsan nő a hajam amióta használom, mennyei az illata. Mintha kevesebb töredezett hajvéggel is találkoznék azóta. Szeretem nagyon. Csak az ára kicsit húzós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Szhojon

2019. január 26.

A hajam szép lett tőle. Viszont két nap után nagyon viszketett a fejbőröm utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

MissNana

2019. január 14.

Nehezít! Nem problémás különösebben a hajam, bármit kenek rá volumenes hatása lesz, de ettől kifejezetten lelapult.

Viszont:
- isteni az illata, oda vagyok érte, és néha már csak azért is, legalább tusfürdőnek használom, ha nincs otthon egy jó száraz sampon a lelapulás ellen.
- remekül táplálja az ember haját. Egy barátom használta, mikor legutóbb nálam aludt, és az ő vastag szálú, töredezett hajára állítása szerint(!!) maga volt a csoda elixír, pedig nem használt balzsamot.

Mindent összevetve, van rossz és jó oldala, nem veszem újra, ha elfogy, mert nekem fontos, hogy minél dúsabb hatású legyen a hajam, de van akinek megér egy próbát. Ahány ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Viszont:

Ann86

2019. január 4.

Csak és kizárólag YR sampont használok évek óta, az összeset imádom. Nekem eszméletlenül szép és ápolt tőle a hajam, arról nem is beszélve, hogy két év alatt vállig érő hajból derékig érő lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Jutkosz

2018. november 15.

A legborzasztóbb sampon,amit ismerek. Inkább a wu2! Nem habzik, az illatában sincs semmi jó, fakó, és élettelen marad a haj, kb olyan érzés, mintha nem is mosna hajat az ember. Ment a felmosó vízbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Denny

2018. november 9.

Még valamikor tavasszal kaptam ajándékba egy vásárlás mellé, magamtól nem biztos, hogy beruháztam volna rá. (Pedig a fél koli Yves Rocher sampont használt) De örülök, hogy ezt választottam, meg vagyok vele elégedve. Az illata nagyon finom, nagyon tetszik, viszont gyorsan elillan, és nem marad meg sokáig a hajamon, amit bánok. Az állaga is szuper, kevés is elég, így sokáig kitart egy flakon. Jól tisztít, nem viszketek tőle állandóan, jól is habzik. Nem szárít, és nem is zsírosít, kb. 5 naponta mosok ezzel hajat. Pakolással együtt pedig nagyon szép fényes, puha lett tőle a hajam, így azóta már újra is vettem. Én azért egy kicsit drágállom, bármennyire is jó.
Viszont úgy érzem kezd hozzászokni a hajam, így valószínűleg beiktatok másfajta sampont is a rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

MissKrux

2018. október 25.

Zseniális sampon...konkrétan olyan puha lett tőle a hajam (+balzsamtól), hogy folyton tapogattam.
Újra fogom venni biztosan. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Újra fogom venni biztosan. :)

melike_0817

2018. szeptember 26.

Végre egy jó sampon a hajamra! Jó az illata, nem szárítja ki a hajam, sőt, nagyon puha utóápolással, és láthatóan jót tesz a hajamnak. Az ára sem vészes és nem kell sok belőle. Első használat után egész nap a hajamat fogdostam, mert annyira puha volt, hogy el se akartam hinni :D Eddig még egy sampon sem volt képes erre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

matekitti

2018. szeptember 10.

Többször újra vettem, kellemes illata van és jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Többször újra vettem, kellemes illata van és jól tisztít.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.