Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2019. december 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Demonshadow

2018. augusztus 31.

Volt már szerencsém YR samponhoz, amit a vásárlás mellé ingyen kaptam, és már annál megtanultam, hogy ez az a fajta darab, ami egy istennek se akar elfogyni, mintha már évek óta használná az ember. Nem azért, mert annyira rossz lenne, hanem mert tényleg sokáig kitart, pedig mindössze 3 dl. Hogy miért is lehet ez? Már elsőre nagyon könnyen felhabzik, a második mosásról meg nem is beszélve, akkor egy borsónyi is elég, és máris tiszta hab az ember feje.
Az illatát szeretem, igazából ugyanolyan zöld, mint a többi. Erősen hullámos, száraz hajam van, és a regeneráló hatását illetően elmondhatom, hogyha csodát nem is tett, legalább a hajamat nem szárította tovább, ami már egy hatalmas piros pont más, hasonlót ígérő társaival szemben (pl.: Head and Shoulders).
Nem rossz, nem rossz, de annyira nem vagyok elájulva tőle, hogy újravegyem, én adjak ki rá pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Moni86

2018. augusztus 28.

Nekem nem viszket az yr samponoktól. Az elsevetől viszont brutálisan. Ezt a barna sampnját is használtam. De a sárga a zabtejes termékcsaládja nekem sokkal jobban bevált. Ettől nekem nem olyan pihe puha. De nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Burya

2018. július 29.

UPDATE:
Három hétig használtam, a szőkített, szénakazal hajam selyemfényű és puha lett tőle, DE annyira viszketek tőle, hogy az valami szörnyű. Már közvetlenül hajmosás után is, másnap pedig már non-stop vakarózom... egy darabig szenvedtem vele, de azt hiszem, ez a kínlódás nem éri meg, selymes haj ide vagy oda... A zabtejes társával ugyanez a helyzet, úgyhogy én ezennel befejeztem az YR samponokkal való kísérletezést.

Az olajával és balzsamjával együtt használom, nem nehezíti el a hajam, nem zsírosít, viszont már hajmosás közben is érzem, hogy milyen puha lett tőle a hajam és ez szárítás után sincs másképp. Az illatáért nem vagyok oda, mert nem szeretem az édes illatokat, de igazából ez az utolsó, ami érdekel, mert a végeredmény puha, fényes és lágy esésű haj. Ha hosszú távon is ilyen jól teljesít, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

UPDATE:

TimyBlanco

2018. július 23.

Számomra ez egyszerre csodaszer és mégsem. Egymagában is, de főleg a balzsamjával soha nem látott puhaságot kölcsönöz a hajamnak, szépen kifésülhető (ami nálam sajnos mindig nagy probléma volt) és száradás után is sokáig puha és rugalmas marad a hajam. De nagyon viszket tőle a fejbőröm, ezért azt találtam ki, hogy a már jól bevált egyik samponommal mosom a hajtöveket és a fejbőröm, a többit pedig ezzel. Így tökéletes az eredmény, csak kicsit macerás, ezért a négy csillag. Elképzelhető, hogy a fejem nincs hozzászokva a természetes anyagokhoz és ezért érzékeny rá. Kíváncsi lennék az okokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

dorcsiga

2018. július 14.

Szépen rendbe rakja a hajamat, puha, könnyű, fényes lesz utána. Főleg közvetlenül festés utáni alkalmakkor használom, nem bántja a friss színt, de jól esik a festés után egy kis regenerálás a hajamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

sziklaiorsi

2018. július 2.

A hajamat tisztítja, de nem regenerál semmit nekem. Nyúlós, száraz, kifésülhetetlen tőle a hajam, akkor is ha használom hozzá a balzsamot. Ennek a termékcsaládnak az olaja egyedül értékelhető, azt használom, ezt elajándékoztam, pedig sokat vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Smailla0

2018. június 17.

Jó kis sampon, rendesen tisztít, szeretem. Már többször újravettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Jó kis sampon, rendesen tisztít, szeretem. Már többször újravettem. :)

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Szilikonmentes alternatívának választottam. Kellemes használni, jó az illata, tisztít is, nyilván az SLS-nem ebben nagy szerepe van.
Szilikonmentessége okán hennás hajfestés előtt-után jó választás. Az SLS tartalma miatt azonban Curly girl method-ba nem illeszthető be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

nxctn

2018. június 2.

Az illata finom,de még balzsammal együtt is kicsit szálas marad tőle a hajam,közel sem elég tápláló nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

TheGirl

2018. május 31.

Már évek óta csak Yves Rocher sampont használok. Sokkal szebb, és könnyebben kezelhető tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.