Yves Rocher

Ár:   950 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2019. december 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BlackVelvet

2018. május 25.

Sok csodaszert kipróbáltam én már a vékony szálú, töredezett hajamra, de akármilyen drága volt, meg se közelítette ennek a samponnak és a balzsamjának az együttes hatását. Szép selymes és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Tirana

2018. május 15.

Az illata kellemes, de nem táplálja eléggé a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Az illata kellemes, de nem táplálja eléggé a hajat.

Csepi

2018. április 22.

Nekem nagyon tetszik az illata, selymes, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Nekem nagyon tetszik az illata, selymes, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle.

Noncs

2018. április 16.

Sajnos az illata nekem nagyon nem tetszik, de ez persze szubjektív. Egyébként teljesen megfelelő sampon mivel szilikon mentes nem zsírosítja, vagy nehezíti el a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

ancsika678

2018. április 11.

A samponoknál egy ideje már csak illatra megyek, pedig zsíros a hajam, de úgy vettem észre, hogy a zsíros hajra valók csak még jobban lelapítják a hajam. A vége viszont száraz, így jól esett ezt használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

cosmeticsaddict

2018. április 7.

Nagyon sokáig ezt a sampon használtam. Nálam nagyon bevált, mivel nem zsírosodott tőle a hajam, szépen tisztította. Én szeretem az illatát, az állagát. Sajnos miután szőke lettem le kellett cserélnem, mivel annyira tönkre ment a hajam, hogy ez mar nem volt elengendő de az 5 csillagot megkapja :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Alida8

2018. április 4.

ár-érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

ár-érték arányban a legjobb!

keseruevelin

2018. április 3.

Igazából nem tudom hogy hová soroljam ezt a sampont. Abból a szempontból hogy jó-e vagy sem :D Első használat után látványos szép, fényes puha hajam volt. Mondom ezen túl csak ezt a sampont fogom használni... Kár volt elszólni magam. A következő használatok borzalmas eredményt hoztak. Minden egyes hajszárítás után ragacsos és zsíros tapintású volt a hajam. Mintha nem is mostam volna hajat, borzalmas volt...Sokszor újra kellett mosnom emiatt egy másik samponnal. Így egyáltalán nem volt költség és anyagbarát :D Illetva a habzással is voltak gondok.
Persze voltak jobb pillanatok, mikor nem volt semmi negatív érzet. Viszont ez elég ritkán fordult elő. Igazából többször nem vettem újra. Próbáltam minél előbb elhasználni és megszabadulni tőle...Egyébént illatra kellemes volt. Szeretem a természetes, olyan földes illatokat. Nagyjából ennyi a pozitivum amit el tudok mondani róla :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Judinci

2018. március 19.

Ez a sampon semmit nem nyújt, se ápoltság, se fény, se illat, csak rossz kedv, hogy kidobtam az ablakon az árát..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Yavanna

2018. március 12.

Régen használtam, így például az illatára már nem emlékszem, de arra igen, hogy sajnos ragadóssá, fénytelenné, rossz tapintásúvá tette a hajamat. Nekem nem vált be, azóta nem is mertem a márka más samponjait kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.