Yves Rocher

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blablabibe2312hgds, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

3-féle virágolajjal és omega 6 és 9 zsírsavakban is gazdag Jojobaolajjal gazdagított olaj jótékony hatásait többféle módon is megtapasztalhatjuk. Valódi tápláló fürdő hajának, mely regenerálja a hajszálakat, az pedig élettel telibbé, ellenállóbbá és gyönyörűbbé válik zsíros hatás nélkül.

• 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Biogazdálkodásból származó Agávé kivonattal
  • Szilikonmentes, biológiailag könnyen lebomló formulával rendelkezik
  • Újrahasznosítható flakon, mely maga is újrahasznosítható műanyagból készült.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kremcica

2020. december 1.

Update: Elmúlt a varázsa... Nem mondom hogy nincs hatása, de nem elegendő ahhoz képest micsoda macera használni. Minél kevesebb van benne annál nehezebb kinyerni a flakonból. Szó szerint vagy nem jön belőle vagy orrán-száján. Ráadásul az sem segít hogy ez egy hígabb állagú olaj. A feléig bírtam, most hogy elkezdett bosszantani és felesleges lenni, inkább feladom és átadom másnak.

Nagyon szép összetevős, jó illatú hajolaj. Eredetileg hajmosás utáni hajvégápolónak vettem. Na arra nem jó, túl olajos. Ellenben hajmosás előtti pakolásnak tökéletesen bevált (amit én pont hogy nem szeretek, így jártam) így elhasználom de újravenni nem fogom. Hatásában csodálatos, nagyon puha lesz a hajam bár kimosni nehézkes. Az adagolójáért nagy plusz pont, nincs elpazarolt cucc a mosdókagylóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Bellana

2020. november 17.

Ami tetszett: CGM termék, kellemes, finom illat, könnyen felvihető, szép, fényes haj utána.
Ami nem tetszett: Az adagoló nem a legjobb olajhoz, nem szívódik igazán be.

Ez egy nagyon szuper olaj szerintem arra, hogy utolsó simításként lezárjuk a hajba a hidratáltságot és fényes, puha hajunk legyen. Az olajok benne nem igazán szívódnak be, így inkább csak azoknak ajánlom, akik a fent említett külső réteget szeretnék a hajukra vagy esetleg olajos pakolást szeretnek csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Ami nem tetszett: Az adagoló nem a legjobb olajhoz, nem szívódik igazán be.

sparksy

2020. július 24.

Nagyon szeretem, amióta cgm vagyok használom, ez volt az első olajban novemberben és még mindig megvan az 1/4, pedig karantén időszakban volt, hogy a barátom ezzel masszírozta a beállt vállamat. (lol)

Az adagolója szar. Én leszedem a kupakot, hozzápréselem a kezem és úgy megbiccentem az üveget. Hajmosáskor 4 részre osztom a hajam és mindegyikre egy ilyen adagot használok. Szárazon csak fekszem a hajam és ennyivel nyomkodom fel.
Puha, selymes és valóban egészséges lesz tőle a hajam, nem csak egy szilikonos átverős réteg lesz rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

akli

2020. május 14.

Havonta szoktam ilyesmivel kényeztetni a hajamat, sokkal kellemesebb alternatíva, mint mondjuk kizárólag ricinusolajat használni. Szépek az összetevői, könnyű felvinni. Újabban a hétvégi hosszú futás előtt kenem be vele a hajvégeket, kontyba csavarom, s ezzel egyszerre két dolgot is kipipáltam. :) Két samponozással jön ki, utána viszont két-három mosás simán mehet balzsam nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

PaNel95

2020. április 4.

Először hajmosás után próbáltam ki. Nem sok mennyiséget a hajam hosszán eloszlattam, majd megszárítottam. Nagyon durván, azonnal látszódott, hogy elnehezítette és gyakorlatilag akár moshattam volna újra, annyira rossz volt. :'D Nem véletlenül van rajta opciónak szerintem a hajmosás előtti funkció. Főleg azért is, mert elég nehéz kis mennyiséget kinyomni belőle, és így hajmosás után nem lehet elég keveset a hajra tenni - szerintem.
Hajmosás előtt viszont bevált. Én 2x samponozok, de amikor ezt használom, akkor van, hogy 3x is kell, mert kicsit nehéz kimosni. Nem szoktam sajnálni, az igaz. Diónyi menniséget oszlatok 2x a félhosszú hajamon és 10-15 percet hagyom rajta, de lehet, hogy néha többet is.
Nem minden hajmosáskor használo, kb. minden 2-3. alkalomnál. Amikor ezt használom, akkor balzsamot nem használok, mert nincsen rá szüksége a hajamnak. Van, hogy fésülést könnyítő sprayre sincsen szükségem, hanem csak hajvégápolót használok már.
Nekem bejött, ha elfogy szerintem újra fogom venni. Az összetevői tök jók, szerintem a hajamnak is jót tesz, és ára is rendben van, mert jó ideig elég ez a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Agnes91P

2020. április 4.

Hajmosás előtt használom, fél órát/egy órát hagyom a hajamon, majd samponozok. Benne maradóként nem használom, mert nem tudok annyira keveset használni, hogy ne tűnjön zsírosnak, de hajmosás előtt ad egy kis plusz táplálást. Az illata pedig nekem annyira otthonosság érzést kelt, hogy nem is értem :D Parfümben is el tudnám viselni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

szzh01

2020. március 28.

Sok-sok éven keresztül használtam az elődjét, ami nagy ijedelmemre eltűnt, s ez jött helyette. Szerencsére az a kis összetételbeli változás nem hozott semmilyen negatív eltérést ahhoz képest, hanem méltó folytatása lett annak. Ráadásul az új, keskenyebb fazonú üveg előnyösebb a túlzsúfolt fürdő szekrényemben a duci, sok helyet foglaló társához képest, valamint az adagolója is pontos és cseppmentes lett.
Szépek az összetevői, rengeteg hasznos, ápoló olajat sűrítettek bele egyetlen üvegbe, és ami fontos még, mivel hennázom és természetesen ápolom a hajamat, hogy szilikonmentes.

Minden hajmosás előtt gazdagon bemasszírozom a hajvégeimbe az alsó kb. 20 centibe, néha-néha a teljes hosszára és a fejbőrbe is, hogy tápláljam a hajhagymákat. A fejbőrre kevesebbet teszek, mert állítólag nem jó, ha tocsog az olajban. Ezután várok min. 20 percet, de ha időm engedi, akkor 1-2 órát is, majd natúr samponnal kimosom, 2x-i mosással nagyon könnyen kijön.
Az eredmény puha, csillogó, ápolt haj, extra vékony szálú a hajam alapból.

Néha, ha időben eszembe jut lefekvés előtt, hogy másnap reggel hajmosással indítok, akkor a hajam beolajozását már este megcsinálom, befonom a hajam és egy törölközőt terítek a párnámra és elalvás előtt és élvezem a finom illatot.

Amire nekem nem jött be: hajmosás után hajban maradó ápolóként nem működik, mivel lehetetlen úgy adagolni, hogy ne úgy nézzen ki az ember szárítás után, mintha épp zsírosbödönbe dugta volna a fejét, erre a célra nem igazán ajánlom, legfeljebb hatalmas önuralommal rendelkezőknek, aki szó szerint meg tudnak állni 1-2 cseppnyi mennyiségnél, s azt is csak szigorúan a hajvégekbe, nagyon egyenletesen eloszlatva viszik fel.

Összességében abszolút megérdemli az 5 csillagot, számomra nélkülözhetetlen alap darab marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

Az eredmény puha, csillogó, ápolt haj, extra vékony szálú a hajam alapból.

sziluetta

2020. február 22.

Szóval addig vágytam a régebbi kiadásra, hogy végül már csak ez volt a polcokon, amikor úgy döntöttem csak kipróbálom az yr hajolajat. Mivel itteni vélemények alapján döntöttem - illetve azért mert színtiszta olaj szilikon nélkül -, ezért eleve nem is próbáltam mosás után, csak előtt. Kb 1-2 órát simán hagytam, nekem hozza azt, amit egy olajos pakolástól várok, folyékony, egyszerűbb kimosni, mint a tiszta ricinust és a párom sem ájul el az olajszagtól addigis. Fényes és puha lesz a hajam tőle. Külön öröm a cseppmentes adagoló, nem lesz minden tök olajos a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

MoOEe

2020. február 19.

Nekem ez a hajolaj nagyon elnehezítette a hajam és sajnos ki se tudtam rendesen mosni. =( Az állaga se olyan jó és eloszlatni sem tudtam rendesen a hajamon, mert nekem túl folyósnak bizonyult a többi olajhoz képest, amit előtte - és utána - használtam. Még mindig megvan, de nem hiszem, hogy elhasználom, mert zsíros lett tőle a hajam. Az illata egyébként isteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Bleach

2020. január 26.

Alapból kezelhetetlenül száraz, vastagszálú göndör hajamat gyötörtem 6-7 éven át extrém festékekkel, hidrogénnel, hővel. Se hajvágás se kecskeáldozás nem segített rajta, egyedül ez a csodaolaj. Én hajmosás után nedves hajba dolgozom bele, utána fényes és extrapuha a hajam a következő mosásig, de ahogy írtam, extrém eset vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.