Yves Rocher

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2019. október 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera kivonatban gazdag, lágyan habzó tusfürdő gyengéden tisztítja, valamint bársonyos tapintásúvá és kellemes illatúvá varázsolja a bőrt. Bőrbarát összetételének köszönhetően igazán gyengéd a bőrhöz.

ChinchillaLover

2019. december 9.

Nagyon intenzíven üde illatú, teljesen tavaszias érzés tör rám tőle. Jól habzik, kellemesen tisztít, de sajnos tényleg szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 3.

Szuper az illata, és a bőrömet sem szárítja, nagyon szerettem használni. Még jobb lenne, ha ez az illat tovább a bőrön maradna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 3.

LittleSpark

2019. július 23.

Az illata nagyon kellemes, a fürdőben és utána a lakásban is érezni egy darabig az illatát. Bőrön viszont hamar elillan. A negatív része az a dolognak hogy ez a tusi nagyon szárítja a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

krémkirálynő

2019. május 24.

Nagyon jó és tartós illata van viszont kicsit túlárazottnak gondolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Nagyon jó és tartós illata van viszont kicsit túlárazottnak gondolom.

sziluetta

2019. május 24.

Imádom az illatát és ennyi. Az ára miatt tuti nem venném meg, annyira azért nem csodacucc, viszont ajándékba kaptam (illetve választottam) vásárlás mellé, és egy biztos, igazi rózsa illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Rikki

2018. november 18.

Most ősszel használom, úgyhogy szárított kicsit, kell utána a hidratálás. Finom illata van, bár tényleg nem tartós. Igazából nekem ez nem is szempont, mert a sok illatanyagtól, kemikáliától már frászt kapok. SLS tartalma és az ár-érték aránya miatt én meg sem vettem volna, ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

ANDREAA

2018. november 7.

Isteni rózsa illata van, ami fürdés után is érződik a bőrön még 1 óra múlva is. Jól habzik, igazi frissítő géles tusi, kicsit szárít, úgyhogy utána szükséges testápolózni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Egi

2018. június 30.

Hát ez nagyon szárított. De jó illata van. Azt hiszem el se használtuk, csak kézmosásra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

senskin

2018. február 12.

Finomság a bőrnek! :)
Még mindig a kedvencem! Most ez a favorit, nem az orgona. Pedig őt is csípem.
Egyszerűen kellemes, lágy és friss. Nem erős, nem irritál és nem tolakodó.
UP: Hajlamos vagyok az allergiára már egy ideje nem vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Finomság a bőrnek! :)
Még mindig a kedvencem! Most ez a favorit, nem az orgona. Pedig őt is csípem.
Egyszerűen kellemes, lágy és friss. Nem erős, nem irritál és nem tolakodó.
UP: Hajlamos vagyok az allergiára már egy ideje nem vásárolom.

Tundi91

2018. január 14.

Karácsonyra kaptam, egy ideig ott állt a dobozban. Amikor elkezdtem használni nagyon tetszett a finom illata. Igazi rózsaillat, olyan, mint amilyet gyerekkoromban a kertben éreztem. A sokadik alkalommal azonban megváltozott vagy csak túlságosan megszoktam, de már nem annyira jó, mint az elején. A kellemes hab eltűnése után számomra az illat is megszűnik, egyáltalán nem érzem már tusolás után. Amit még tapasztaltam, hogy az amúgy is hiperérzékeny, száraz bőrömet még tovább szárítja és sajnos viszketek is kissé tőle. A gyerekkori emlékek megidézéséért tőlem 4*-ot kap a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.