Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikol, Módosítva: 2020. március 31.

Kiszerelés:   300ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

• Majomkenyérfa levél kivonatnak köszönhetően göndör hajának hosszantartó rugalmas hullámokat ad
  • Ellenáll a nedvességnek és a göndör haj gubancolódásnak
  • Határozott, könnyedek és dús hullámok
  • Könnyedség, hullámos haja rugalmasabb egész napon át
  • Szilikonmentes formulájának köszönhetően nem nehezíti el a hajat.

wircsa

2015. december 2.

Kb. két teljes flakon elhasználása után keztem érezni, hogy nagyon száraz lett a hajam tőle. Akkor váltottam, néha visszatérek rá. A többi göndör hajra való termékkel együtt használom, és tényleg jót tesz a lokniknak. 3 pont a szárítás miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

lighthousearth

2015. december 1.

Szeretem, isteni jó az illata, finom krémes állaga van, megfelelően habzik és könnyű használni. Bár sajnos olyan hatása nincs, mint annak idején a NIVEA samponnak, amitől tényleg szépek lettek a loknijaim. Szerintem dúsította, lágyabbá és fényessé tette kicsit a hajamat. Viszont a korpásodást én is tapasztaltam, már az ELSŐ használattól!! :o Lehet, hogy ez nem is korpa, hanem a sampon valamely összetevője csapódik ki...? Nem tudom, de furcsa. Azért lemondani nem fogok róla, max vegyesen használom korpásodás elleni samponnal. Egyelőre én nem találtam jobb terméket göndör hajra, mióta a NIVEA megszüntette a göndör hajra való termékeit, de aki tud, szóljon nekem is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

dorcus89

2015. július 22.

Ez a második szilikonmentes samponom (az első alverdés volt), és ezzel sokkal jobban meg vagyok elégedve. Jó az állaga, jól habzik, kevés is elég a hosszú hajamra. Hullámos a hajam ezért gondoltam majd ettől szép göndör lesz, persze azért csodát ez sem tesz. Én ha mellé tengervizes sprayt használok úgy nagyon szép hullámos a hajam. Nem zsírosít, volt hogy 5 nap is eltelt két hajmosás között, az én hajamnak jót tesz, nem szárítja, nem igényel plusz ápolást. Hetente egyszer használok hajpakolást és elég is. Még van a polcon pár yves rocher-es sampon meglátjuk a többi hogy teljesít, de ezt újra fogom venni. Főleg, hogy ezt is kb. ingyen kaptam mert mindig van valami akció amikor sampont adnak ajándékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

ANDREAA

2015. július 8.

Legjobb sampon EVEER!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 8.

Legjobb sampon EVEER!!!

TheGirl

2014. december 27.

Én meg vagyok vele elégedve. Szebbek a lokniaim, mint más samponoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 27.

Én meg vagyok vele elégedve. Szebbek a lokniaim, mint más samponoktól.

hanna

2014. november 24.

Semmit se ér sajnos, még szárazabb lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

Semmit se ér sajnos, még szárazabb lett tőle a hajam.

szilvinyuszko

2014. szeptember 3.

A Volume sampon nagyon bejött, ezért gondoltam, hogy kipróbálom, hiszen göndör a hajam. Hát totálisan korpás lett a hajam tőle. Jelenleg épp annak megszűntetésére keresek sampont. Nekem nulla csillag :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Samybubu

2014. július 22.

Nekem nagyon bejött, nem zsírosodik tőle a hajam, viszonyt gyönyörű fénye lesz és nem is száll annyira, mint más samponokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

reny

2014. május 23.

ingyen választhattam egy másik termék mellé a samponok közül egyet. erre esett a választásom, de nekem nem nyerte el a tetszésem. egyrészt nagyon gyengén habzik, másrészt korpás lett tőle a hajam, ami eddig nem volt, úgyhogy biztos a sampontól :( még szerencse,hogy ingyen volt, így nem sajnálom annyira ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

turquoise_pianist

2014. április 13.

A dúsító helyett vettem ezt, mert az sem kint, sem a raktárban nem volt. Finom az illata, de semmivel sem lett szebb a göndör hajam és szerintem még kicsit zsírosított is...az összetevői amúgy jók, tetszik, hogy szilikonmentes, de nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak