Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A csukóka növény szárában flavonoid molekulák találhatók, amelyeknek köszönhetően a növény ellenállóbb a külső káros tényezőkkel szemben. A Sebo Specific termékek a flavonoid molekulákkal segítenek a zsíros és vegyes bőr egyensúlyát helyreállítani, megszüntetve az arcbőr csillogását.

A radírozó hatású mikroszemcséknek köszönhetően a bőr ismét szabadon lélegezhet.

Habchók

2013. június 2.

Kellemesen radíroz, az illata hasonlít a tonik tesójáéhoz, de nem annyira alkoholos (hál istennek). Az állaga egy sűrűbb gélre emlékeztet, de ettől függetlenül szerethető. Nekem az a benyomásom, hogy ha nem is fogom használni mindennap reggel-este (mert félő hogy túlzottan is kiszárítaná az arcom), de attól függetlenül gyakran és örömmel fogom használni. A sminkmaradványokat pedig tök jól leszedi. Szerintem jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Egyszer próbáltam ki,de megfogott! Nagyon kellemes illata van és az érzékeny bőrömet is nyugtatja. Sajnos jelenleg kivonják a forgalomból termék újítás címszón...remélem nem elrontani fogják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

alvingirl

2013. május 2.

OK is meg nem is :) Semmi extra, de nem is rosszabb tőle a helyzet. Szeretem, hogy ilyen "zöld" illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

jakobs

2013. április 21.

Három hete használon nagyon bevált azota nincs egy pattanás se az arcomon ,csak az zavar hogy kell ütögetni hogy jöjjön ki és vagy több jön ki vagy tul kevés,és egy picit szaritja a böröm közvetlenül utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Floraline

2013. április 5.

Kellemes illatú, valóban lágyan radíroz. A bőröm nem fényesedett ki később és más áldásos hatást sem tapasztaltam, olyan semmilyen használni. Újra tuti nem vásárolnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Carmenessque

2013. január 2.

Elhasználtam egy teljes tubust, de már nagyon vártam a végét. Én úgy vettem észre, hogy azon kívül, hogy megmostam egy friss illatú krémmel az arcom, mást nem csinált. Radírnak túl gyenge, a sminkkel sem nagyon tudott megbírkózni, szóval én nem sok hasznát vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

ni89ta

2012. augusztus 1.

Nagyon jó kis arctisztító. Én a tonikjával együtt használom, ezt csak reggel (heti 5-6 napon, néha szünetet tartok), a tonikot napi 2x.
A bőröm nem egy egyszerű eset: kombinált, érzékeny, tág pórusú és néha pattanásos is.
Mióta ezeket használom, sokkal jobb a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Mióta ezeket használom, sokkal jobb a helyzet.

nycole

2012. július 12.

Az arcomhoz illő csodaszer utáni kutatásom egyik állomása volt ez a tisztító. Pozitívum, hogy radíroz is, de a tisztítás mellett nem nagyon vettem mást észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

wikke

2012. július 5.

nem tett csodát a bőrömmel, de a tisztító hatása azért ott van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

nem tett csodát a bőrömmel, de a tisztító hatása azért ott van

SmilingfullyB

2012. június 13.

Úgy 1 éve használtam utoljára, de akkor több tubusal is elhasználtam belőle, akkoriban nagyon meg voltam elégedbe vele, jól tisztított, a sminket nem szedte le, de nem is azért vettem. Az arcbőr csillogását nem sikerült megszüntetnie csupán 2-3 órára (a család törbbi etrmékét használva utánna). A hozzá tartozó krém azért segített valamit ebben...de nem mondanám csodaszernek. Ennyiért jobb lemosót is lehet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Butylene Glycol

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.