Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maladicta, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló hajbalzsam zabtejjel és édesmandula-olajjal

Parabén-, szilikon-, és mesterséges színezékmentes összetétel.

ancsika678

2018. április 11.

Jól szuperál, és az illat, zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Jól szuperál, és az illat, zseniális!

papeerzsepi18

2018. április 4.

Azért vettem, hogy hajmosás után könnyen kifésülhessem a hajam. Kicsit híg az állaga és viszonylag sok kell belőle, de amiért vettem, arra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

barbusus93

2018. március 27.

Számomra ebben a balzsamban egyetlen pozitív dolog van, az illata. Egyébként én a selymes, tápláló hatását egyáltalán nem tapasztaltam, nem lett tőle puhább a hajam. Akciósan vásároltam, nem vártam tőle csodát. Eléggé híg az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Remiii

2018. március 12.

Nagyon híg, és viszonylag sok kell belőle, hogy egyáltalán érezzem, hogy raktam valamit a hajamra. Így elég gyorsan fogy az amúgy se túl nagy kiszerelés. ráadásul a nagyobb mennyiség ellenére se éreztem, hogy különösebben ápolt volna. A semminél talán jobb... Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

daisydream

2018. március 12.

Ez az egyetlen balzsam ami ténylegesen és hosszútávon is használ. Nagyon szárazak voltak a hajvégeim,de ez tökéletesen regenerálta őket. Az illata isteni, bár az INCI-je kicsit durva,ahhoz képest,hogy elméletileg natúrkozmetikum.
Picit tényleg gyorsan fogy, de nagyon hatékony,ezért szìvesen veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Picit tényleg gyorsan fogy, de nagyon hatékony,ezért szìvesen veszem újra.

pinupnicky

2018. március 11.

A sampon párjával együtt használom, maximális elégedettséggel. Sajnos gyorsan fogy, pláne hogy hátközépig ér a hajam. Újra fogom venni, mert egyszerűen szuper!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Ticsinky

2018. február 19.

Remek illata van, szuperül táplál, selymes és puha hajat eredményezett...
De! mint ahogy azt már előttem is írták, sajnos egy hajmosás alkalmával sokat kell belőle használni, hogy elérjük a kívánt hatást.
Ezért csak 4 csillagot adok, mert nagyon hamar elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Remek illata van, szuperül táplál, selymes és puha hajat eredményezett...
Ezért csak 4 csillagot adok, mert nagyon hamar elfogy.

beautycare

2017. november 23.

Csodákat művelt a hajammal! Nagyon puha és hidratált lett tőle! Nekem tetszik ez a természetesebb, nem parfümözött illata, jó érezni a zabot benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

lilladarai

2017. november 10.

Imádom az illatát, hajmosás után egész nap szagolgatom a hajamat... A táplálása viszont átlagos és nekem kicsit vizesnek tűnik, így sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

eszterker

2017. november 1.

Furcsán krémes az állaga, jó az illata, de semmi extra, sok kell belőle, hogy puhítsa a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.