Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maladicta, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló hajbalzsam zabtejjel és édesmandula-olajjal

Parabén-, szilikon-, és mesterséges színezékmentes összetétel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

QAMeli

2017. november 1.

Egyetértek nezili-vel, semmi hatása a hajamra, már a lemosás után is érzem, hogy nem lett puhább tőle. Az illata tényleg kellemes, de nem emiatt választok balzsamot...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

ancsi97

2017. július 24.

Nagyon jó az állaga,az illata nem hivalkodó. Nagyon száraz hajra azért nem csodaszer,de érezni,hogy kicsit segit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Kinguci123

2017. június 7.

YR regeneráló hajbalzsama után próbáltam ezt a terméket. Sajnos ugyanaz történt. Először selymes érzet, könnyű fésülhetőség. Majd elnehezülő hajvégek és gyorsabban zsírosodó haj. :(

UPDATE: maradt még egy tubussal, amit nem vettem elő a csalódás után és csodák csodájára nem tapasztaltam negatívat, finom illat, könnyű fésülhetőség, puha haj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

owllo

2017. január 18.

Nagyon szeretem. Már többször is újravettem. Egyetlen egy baj van vele: nem drága egy balzsamhoz képest, főleg akciósan, de kevesebb van benne, mint más balzsamokban, és talán kicsit több is kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

hdori23

2017. január 7.

Imádom! Nincsen más szó rá! Novemberben vettem mikor véletlenül lekaptam a polcról mert összekevertem egy másik termékkel,de nem bántam meg. Hajam selymes lesz tőle napokig és az illatát is imádom! A csalán sampont használom előtte nálam ez a páros a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Cannes

2016. november 19.

Nagyon gyorsan zsírosodott töle a hajam mást nem igazán tett a hajammal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 19.

Nagyon gyorsan zsírosodott töle a hajam mást nem igazán tett a hajammal

0bikbik0

2016. augusztus 14.

Nagyon-nagyon bevált. Nemcsak ezt a hajápolót használoma márkától, felváltva egy másikat is, de ennek használata után is érzem, hogy lágy, valóban selymes, de nem elnehezült, és csodálatos illatos lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

eniko04

2016. augusztus 3.

Csak a hajvégeimre használom, nekem bevált. Kellemes illatú, szépek a hajvégeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

fdorottya

2016. július 7.

Nekem sajnos nem vált be. Nagyon zsírosította a hajam. Anyukámnak átadtam, az ő ősz és száraz hajára kiváló. Többször vásároltam már újra neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Tekka

2016. március 22.

Már elfogyott de a használatakor nekem bevált, volt is hogy újra vettem mert tényleg szép selymes lett a hajam tőle, mindig megfigyelhető volt a különbség ha használtam balzsamot illetve ha csak samponnal mostam a hajam. Csodaszernek nem csodaszer de hatékony balzsam az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.