Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maladicta, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló hajbalzsam zabtejjel és édesmandula-olajjal

Parabén-, szilikon-, és mesterséges színezékmentes összetétel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

nezili

2016. február 27.

En az illataert megveszek, valahogy igy kepzelem el maganak a termeszetnek az illatat, mikor a hajamra kenem ugy erzem magam mint egy erdei tunder 💚 na de itt sajnos ki is fujtak az elonyei. Nincsenek nagy elvarasaim egy balzsammal szemben, ugyanis a toredezett, egeszsegtelen hajat semmilyen kence nem oldja meg, csak a belso taplalas vagy az ollo. (ha valaki talalt ilyen cuccot megis, azonnal szoljon! :D) Na de annyit azert elvarok, hogy ideig-oraig de puhava tegye a hajam, nos ez sem sikerult annyira, kb semmi kulonbseg nincs ha hasznalom vagy ha nem. Ez a tudas pedig szamomra egy kicsit keveske, meg kvazi0 elvarasokkal is. Ugyhogy olyan testilelki jo baratok nem lettunk, viszont az illata miatt imadom hasznalni, csak az meg nem tart semeddig sajni :( kap egy harmast, de ez mar kozelebb van a ketteshez inkabb.

Update: az eg vilagon semmit nem csinal, nem szeretem hasznalni, alig varom, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

gingerbloo

2016. február 23.

Ára, illata, állaga, összetevői, csomagolása rendben vannak. Nincs ectrahosszú hajam, de egy hónaig ha elég volt, nincs benne valami sok. Egyszerű hétköznapi balzsam, semmi extra, nem hozott változást. Nem fogom újravenni, ahogy semmit ettől a márkától, hiába szeretem, nálam az állatkísérl főbűnnek számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

kivike

2016. január 24.

A lányomnak kerestem valami bőr-és környezetbarát balzsamot, így esett a választás erre a termékre. Ráadásul akciós volt a boltban, kb. annyiba került, mint az Alverde vagy Alnatura hasonló balzsamja. Jó, de azért nem vagyok teljesen megelégedve vele, utána sem annyira könnyű kifésülni a hajat. Magam is kipróbáltam, nem voltam elájulva tőle, de az illata nagyon jó, ezért megy a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

kaméliáshölgy

2016. január 10.

Illata jó, és megnyugtattam a lelkiismeretemet, hogy használtam valamit mosás után, de kb. ennyi.... Vékonyszálú, szőkére festett, tehát száraz hajvégeim vannak, de ez kb. halottnak a csók, annyit ér, pedig két flakonnyi esélyt is kapott, hátha. Remélem, mire kifogy, találok valami jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

narancsik

2015. december 9.

Nagyon szeretem! Régóta le akartam cserélni az Elséve-családot valami természetesebbre, minőségibbre, amire nem megy rá a gatyám. Sikerült! És ez az az Elséve óta, ami kibontja a hajam, pedig nagyon sűrű, vékony szálú, majdnem derékig érő hajam van, ami e szempontból igazi kihívás. És persze mint minden zabos termék az Yves Rocher-nál, ez is isteni finom illatú! Állandó termékem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Melda

2015. november 22.

Finom - és hál'Istennek nem túl erőteljes - illatú hajbalzsam. Krémes, könnyen eloszlatható a hajon, nekem a tubusos kiszerelése is tetszik, nem nehezíti el, nem zsírosítja a hajat, de a hatása lehetne jobb, valószínű következő alkalommal a tápláló hajbalzsamot próbálom ki az YR-tól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 22.

sophienyuszi

2015. augusztus 24.

Az illatát nagyon szerettem és finom, selymes tapintású lett tőle a hajam is. A tubussal is elégedett voltam, pedig ilyen korrekt, használható kis csomagolás nem igazán jellemző a Rocher termékekre, ahogy észrevettem. Viszont elég gyorsan elfogyott és vannak olyan balzsamok, amelyeket jobban szeretek, ezért nem éreztem sürgetőnek, hogy újra vegyem, de előfordulhat még a közeljövőben. Összességében ötös lenne, de az árához képest nem volt valami gazdaságos (plusz, szubjektív vélemény, hogy nem lettünk szerelmesek egymásba), ezért csak négyest adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

ggydora

2015. augusztus 21.

Nagyon szeretem az illatát. Abszolut meg vagyok elégedve vele, azt hozza amit ígér. Ami számomra nem előnyös, hogy a hosszú hajam miatt elég sokat kell használnom, így kb durván 1 hónapot bír ki, vagy 3 hetet. Nekem bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

katacita

2015. július 22.

Semmit nem csinál a hajammal, fakó, száraz marad. Egy teljes tubussal elhasználtam, de csak romlott a hajam tőle, mivel olyan, mintha semmit nem kennék rá. Fura, mert más típusú YR balzsamok viszont már beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

erynis

2015. július 16.

Nagyon jól helyrehozta a hajam, a pakolása is nagyon jó. Nem kell belőle sok, és selymes, puha haj az eredmény, nekem már az első használat után. Nekem az illata viszont kevésbé tetszik, ez az egyetlen panaszom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.