Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maladicta, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló hajbalzsam zabtejjel és édesmandula-olajjal

Parabén-, szilikon-, és mesterséges színezékmentes összetétel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

betty23

2015. július 15.

Már kb. 1 éve szilikonmentes termékeket használok. Hosszú, de nagyon száraz, göndör és kócolódásra hajlamos hajam van. Eddig egy tubust fogyasztottam el belőle, viszont úgy tűnik nekem bevált. Puhává varázsolja a hajamat, bár a kókuszolajos pakolás rásegít egy picit. Az állagával sincs gond, nem túl folyós és nem is túl sűrű. Az árával is kivagyok békülve.

update: A Regenerálós változat nekem egy hangyányit jobban bevált, de maradhat az 5 csillag. Még mindig nagyszerű terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

mrita87

2015. július 1.

Az én hajamra semmi különösebb hatással nem volt, pedig nagyon vártam, hogy működjön. YR samponnal együtt használtam, de még így sem lett tőle szebb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

zserbó88

2015. június 24.

A samponjával együtt használnom. A hajam igencsak problémás - agyonfestett, iszonyú töredezett (minimum tíz centi vágást igénylő) - de ez a sampon/balzsam, láthatóan javít az összképen, mindemellett nagyon puhává teszi, viszonylag könnyen fésülhetővé. Az illata pedig...hát az valami mesés! Nagyon kellemes, finom, visszafogott...Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

Csicseri

2015. június 15.

Én nem a hajtőtől, hanem kb. fülektől kentem fel eddig, száradás után érezhető a különbség a két szakasz között, ott ahol bekentem, puha, selymes,fentebb szárazabb. Nem zsírosítja le a hajat. Az illata a márka más termékeihez képest egészen finom, visszafogott. Az állaga megfelelően sűrű, szépen megáll a tenyérben, amikor kinyomom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

kerteszke

2015. május 19.

Régóta használom ezt a terméket, sokáig elégedett is voltam vele, de most valami okból kifolyólag már nem teszi olyan kifésülhetővé és puhává a hajam. Előnye, hogy szinte mindig akciós, és az illatát is kellemesnek találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

edibaba

2015. április 18.

A samponjával együtt használom kb. két hónapja. Ennyi idő alatt minőségi javulást hozott, kevésbé száraz a hajam, szárítás után szép fényes, selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

PinkiePie

2015. március 27.

Jó termék, elérhető áron. A hajam érezhetően selymes, másnap is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 27.

Jó termék, elérhető áron. A hajam érezhetően selymes, másnap is.

lady_jellyfish

2015. február 23.

Egyszerűen imádom. A samponjával együtt a tökéletes hatást érik el. Már vizesen is puha lesz tőle a hajam.Az illatába bele vagyok bolondulva.
Állandó szereplő lesz (persze a samponjával együtt) a hajmosásos estéken. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 23.

Állandó szereplő lesz (persze a samponjával együtt) a hajmosásos estéken. 5*

mgina007

2015. február 9.

Először a sampont kezdtem használni, az első pár használat után le voltam nyűgözve, aztán sajnos korpás lett tőle a fejbőröm. Viszont arról a hatásról nem voltam hajlandó lemondani, hogy vizesen is ki lehet fésülni a hajam, így gondoltam adok egy esélyt a balzsamnak, hátha. Hálistennek nem kellett csalódnom, szuperül teszi a dolgát, pihepuha, könnyen kifésülhető haj az eredmény. Mondjuk a samponos csalódás után ezt már nem merem a tövektől felvinni, csak kb a fülemtől kezdve, de így hibátlan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

starflo

2015. február 9.

Könnyen fésülhetővé teszi a hajat, kellemes az illata, a száraz hajvégeimet jól hidratálta.
Nem lett a kedvencem, de nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Nem lett a kedvencem, de nem rossz termék.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.