Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maladicta, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló hajbalzsam zabtejjel és édesmandula-olajjal

Parabén-, szilikon-, és mesterséges színezékmentes összetétel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szanaci

2014. november 27.

Meg vagyok vele elégedve. Szép puha lesz a hajam, könnyen ki tudom fésülni, nem nehezíti el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

jns.melinda

2014. november 18.

Nagyon szeretem, bár még csak két használaton vagyok túl. Nagyon jól megjavította a Balea lila balzsamja utáni károkat. Az illata tetszik, olyan, mint a márka zabpelyhes szappanja. 1-2 perc alatt hat, ameddig lezuhanyozok. Kifésülhető, puha, illatos a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Barack

2014. szeptember 17.

Nem teljesen rendeltetésszerűen használom, hajmosás előtt kenem a hajamra, mivel vékony szálú, zsírosodó hajam van, és a legtöbb balzsam csak lehúzza, és zsírosítja. Így oké, a hajam fésülhető, nem száraz. Az illata viszont nagyon rossz, szerintem. Pont olyan, mint a Raid hangyairtó, amivel tavasszal próbáltam a háztól távol tartani őket. Az illat miatt "csak" 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

mano

2014. szeptember 15.

Nem nehezíti el a hajam, ellenben szép puha, fényes lesz. Ahhoz képest, hogy elég gazdag balzsam, meglepődtem, hogy nem zsírosította a hajam, szóval nekem nagyon bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

BonnyBunny

2014. szeptember 13.

Kíváncsian vártam a hatását, főleg hogy a több éve festett, szőkített hajamnak kell az extra ápolás, de mivel vékony szálú a legtöbb pakolás, balzsam elnehezíti... Nekem kifejezetten tetszik a tubusos kiszerelés, szerintem utazáshoz is nagyon praktikus. Az illata személy szerint nem fogott meg, olyan fehér virágos, de mosás és szárítás után kellemes, alig érezhető. A textúrája közepesen sűrű, szépen bele lehet masszírozni a hajba. 5x használtam eddig, tényleg selymes, csillogó lett a végeredmény és nem nehezítette el a hajam (hajvégápoló azért kellett, de ezt be tudom annak, hogy szilikonmentes). Vastag hajra lehet kevés lenne.
Összességében tetszik, és nálam benne van a TOP 5 hajápoló között. Valószínű újra vevős lesz, viszont a hajam 1 tubus/tégely használata után általában hozzászokik egy hajápolóhoz, tehát váltogatva fogom használni más termékkel. Az ára is elég kedvező, a hatása simán vetekszik drágább (akár John Frieda csodapakolás) pakolásokkal az én hajamnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

maladicta

2014. augusztus 15.

A Regeneráló hajbalzsam helyett ajánlotta ezt az eladó, és nagyon jól bevált, azóta újra is vettem.
Az illata nagyim haj-olajára emlékeztet és egy napig a hajamon is érezni lehet még. Sima, puha tapintású lesz tőle a hajam, hajtőre nem szoktam belőle tenni, úgyhogy zsírosodást sem tapasztaltam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

eszter

2014. július 5.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, sokáig elég, mert csak egy kicsi kell belőle, persze úszás, napozás után az egész hajamat be szoktam kenni vele. Nem zsírosítja és nem nehezíti el a hajamat, mint a többi. Akcióban szoktam venni, így teljesen megéri az árát. Kellemes "zöld" illata van, mint a márka egyéb termékeinek és sűrű, krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.