Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

MissSejla

2018. december 9.

Már a 2. Dobozzal használom, teljesen korrekt hidratáló. Semmi extrat nem csinal, kombinalt boromnek eleg telen is, pattanást nem okozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Cyntia

2018. december 4.

A pirosságon nálam enyhített,jól is hidratál de egy hét után mégtobb mitesszerem lett tóle úgyhogy nem venném újra. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Piko888

2018. november 2.

Rosacea eredetű pirosságon nem segít sajnos, bár nem is számítottam rá, az ilyen problémákra ütősebb készítmények, gyógyszerek valóak. Ettől még lehetne egy nagyon jó, érzékeny bőrre való hidratálókrém, de nekem túl zsíros, nem szívódik be. Emiatt csak éjszakára tudom elkenegetni, pedig pont éjjelre nem szeretem "terhelni" a bőröm az egész napos smink után. Elhasználom, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Ferenczizsu

2018. október 24.

Nekem nagyon bevált, hamar beszívódik. Én reggelente szoktam használni smink alá, arcmosás után fél perc sem kell és már mehet is rá az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

svaradi6

2018. szeptember 12.

A sok jó vélemény miatt vásároltam meg. Nekem nem vált be. Rosaceás érzékeny bőröm van. A pirosságon semmit nem javított sajnos, nekem a smink alá sem vált be. Nyak-dekoltázs krém lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Csanadivivi

2018. szeptember 10.

Teljesen átlagos arckrém nekem. Hidratál, pattanásokat nem okoz, de a pirosodásra erőteljesen hajlamos bőrömön semmit se segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Nekem nagy kedvencem ez a krém. Viszonylag gyorsan beszivodik táplál és nem zsirosodik tőle a fejem. Sok más kremtol kipattogtam, végre ezt bírja a bőröm. Rozaceara vagyok hajlamos és gondoltam, előbb megkezdem a megelőzést. Örülök, hogy ratalaltam erre a kremre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Bubucim

2018. május 21.

Nagyon szerettem ezt a krémet. Sajnos, megváltozott a bőrtípusom, zsíros lett (belső probléma). Így már nem tudom használni. A száraz, érzékeny, piros bőröm percek alatt rendbe rakta. Tényleg működik ez az eltünteti a pirosságot dolog. A tégely alján lévő kis mennyiséget szemöldökszedés utáni irritációra fogom elhasználni, mert enélkül fél napig vörös lenne a szemöldököm környéke. A maradék elég lesz még vagy egy évig erre a célra. Van egy teljesen új, fóliás példányom. Akit esetleg érdekel, bátran jelezze. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Timicat

2018. május 20.

Amire vettem, arra sajnos nem használt. Ugyan olyan piros lett a bőröm mint ha nem használtam volna. Azon kívül egy kellemes krém, de nekem a problémámat nem mérsékelte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Jelena

2018. május 4.

A 2. üveggel használom. Nekem ő az éjszakai krémem, szeretem. Jól hidratál és tényleg nyugtatja a kipirosodott bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).