Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

miri84

2018. április 12.

Mivel rozaceás, érzékeny a bőröm, így sokféle krémet kipróbáltam már. Sajnos egyenlőre nem találtam a tökéleteset, de nem adom fel. Sajnos ez a krém sem nyerte el a tetszésemet, semmi különös hatása nincs, a bőröm ugyanúgy kipirosodott tőle. Egyszer vettem meg, elhasználtam, de nem ez lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

ancsika678

2018. április 11.

Nagyon megkedveltem. Reggelente használom. Valóban segít a kipirosodás ellen és sminkelni is jó rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

ursuska

2018. április 4.

Nagyon jó kis alapkrém. Az állaga nagyon különleges bársonyos, géles-krémes. Kellemes alapkrém, ha elfogy a tesóját fogom kipróbálni, amiben nincs shea vagy ezt fogom újravenni. Szerencsére sokszor van akció vagy képeslapos kedvezmény. Kipirosodásra nem tudok véleményt mondani, nincs ilyen probémám, de szerintem ez a krém inkább csak egy alapkrém, amely nem tartalmazza a szokásos irritáló összetevőket, mint pl illatanyag, alkohol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Dephiinia

2018. március 5.

Másodszor vettem újra egymás után. Nagyon szeretem. Remekül hidratál. Kombinált bőröm miatt nehéz megfelelő arckrémet találni. A nagyon kiszáradt, piros foltokat szépen lenyugtatja, elmúlasztja. A pattanásos részekkel nem tud mit kezdeni, de nem lesz belőlük több/nagyobb. Néha egy időre a pattik is eltűnnek, és akkor nagyon szép hidratált a bőröm. Nem tömít el, gyorsan beszívódik, illata kellemes. Nem hagy zsíros maszk érzetet. Nem csípi az amúgy is érzékeny bőröm.
Egyelőre nem találtkoztam jobb arckrémmel a piacon. És egy ideig biztos nem is keresek másikat. Megtaláltam a nekem valót azt hiszem! Számomra abszolút csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

dorottya96

2018. február 10.

A hydra végétal krémet használtam-eddig. Nyártól ősz végéig elhasználtam és nagyon szerettem. Meg is vettem az utánpótlását miután elhasználtam, de valamit változtathattak rajta ugyanis szörnyű pattanásaim lettek tőle és viszketett is a bőröm.. Pedig imádtam. Csalódott voltam egy ideig aztán kerestem egy illatanyag mentes krémet ami talán nem bántja a bőröm és rá esett a választásom a szép összetevői miatt. A hidratálása nem túl jó, mondhatni csak látszat hidratál-de nincs tőle pattanásom és valóban halványít a pirosságon. Este és reggel is használom, igazából még primernek is megteszi hiszen hamar beszívódik és szépen lehet rá sminkelni. De lehetne jobb a hidratáló hatása. De összességében meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

daisydream

2018. január 28.

Sajnos nekem nem vált be. A pirosságot nem tüntette el,nem is halványìtotta. Gyorsan beszìvódik,de nem hidratál jól, az orrom hámlani kezdett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

cserkoo

2018. január 10.

Azon szerencsések közé tartozom - legalább is talán ezt hittem - akik nem voltak pattanásosak a tizenéves korukban, de azt hiszem ezért azt az árat fizettem, hogy szörnyen érzékeny a bőröm. Folyton piros foltok jelennek meg rajtam akár hő hatására, akár széltől, bizonyos (érzékeny bőrre ajánlott) arctisztítóktól is. És nekem csak ez az egy krém az, ami ezeket a piros foltjaimat el tudja tüntetni. Legalábbis egyelőre csak ez, pedig már kipróbáltam mindent, a természetestől az erősebb árfekvésűn át, a gyógyszertári krémig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Zelmora

2017. december 29.

Legbarátságosabb Yves Rocher-s összetevők a krémeket tekintve, nem csak érzékeny bőrűeknek! Szerintem jobb, mint a "sima" társa hatóanyagok tekintetében. Kuponnal, akciósan teljes mértékben megéri, én főleg éjszaka használom és reggel szép, kisimult bőrrel ébredek, nappal mintha kicsit nehezebben akarna beszívódni, de lehet rá sminkelni. Beleillik egy többlépcsős arcápolásba, amennyiben meg van támogatva egyéb hidratáló termékekkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Femme

2017. december 28.

Hamar pirosodó arcomnak csodaszer. Csak 1 hete használom de azóta egyik napról a másikra teljesen megszünt a pirosság, csak szép egyenletes, hidratált bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Miaaa29

2017. december 28.

Kis könnyed krém, száraz arcbőrre nem ajánlom, mert nagyon gyengécske.
A pirosságot nem enyhítette, pedig ezért vásároltam meg :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Kis könnyed krém, száraz arcbőrre nem ajánlom, mert nagyon gyengécske.
A pirosságot nem enyhítette, pedig ezért vásároltam meg :/

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).