Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

CupcakeQueen

2016. november 15.

1 hete használom ezt a krémet, eddig maximálisan elégedett vagyok vele. Nem okoz pattanásokat, és jól hidratál, amióta használom úgy érzem szebb a bőröm. Talán ez az eddigi legjobb arckrémem, amit valaha használtam. Esélyes, hogy újravegyem, de kíváncsi vagyok a márka többi arckrémjére is, mert ez az első amit kipróbáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Ildika76

2016. október 21.

A 3. tégely alján tartok! És csak annyit mondhatok: IMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDOOOOOOOOM!!! Télre picit "kevés" lesz a bőrömnek, de a szérum párjával együtt talán elegendő! :) Biztos, hogy újra és újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

bviki93

2016. október 20.

Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre az arckrémre! Igaz, nekem nem igazán hajlamos kipirosodásra a bőröm, de az itteni jó vélemények alapján, gondoltam teszek vele egy próbát. Hát, állíthatom, nagyon bevált! :) Mióta ezt használom nem jött ki egy pattanásom sem, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet. Reggel és este is ezt használom. A hidratálásban még talán van mit fejlődnie, de szerintem teljesen rendben van minden téren! 2 hete használom minden nap, remélem soha nem fogok benne csalódni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

gyumocs

2016. október 11.

Egy arckrém, ami végre bevált! Nem nehéz érzés a bőrömön, nem okoz pattanásokat, de emellett hidratálja a kiszáradt területeket. Könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik. Nagyon jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

adrikovi

2016. szeptember 1.

Ez tényleg egy csodaszer! :)
Gyönyörűen eltünteti a pattanás miatt keletkezett pirosságot, emellett szépen hidratálja a bőrt! Újabb pattit nem okozott. Végre rátaláltam a tökéletes arckrémre! Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Ez tényleg egy csodaszer! :)

Lencsi8

2016. augusztus 30.

Pár alkalommal használtam csak, de nekem nagyon tetszik! Este szoktam felkenni. Reggel csodás arcbőrrel ébredek! Remélem így is marad.(nappal a Hydra Végétalt használom, az is hibátlan eddig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

generalnagy

2016. augusztus 25.

Ajándékba kaptam, nagyon meg vagyok vele elégedve, jól hidratál, nem nehéz a bőrömnek, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Szofi

2016. augusztus 22.

Az első tégely végénél tartok. Rozaceám nincs, csak kerestem egy arckrémet, ami nem komedogén és szépek az összetevői. Kicsit testesnek hat elsőre, és talán jobb is ősszel-télen, mint tavasszal,de a pórusaimat nem tömítette el, és megfelelő a hidratálása is. Újra is vettem a 2-t 1 áráért akció keretében, és nagy reményeket fűzök hozzá a hidegebb időszakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

melange

2016. július 17.

Kicsit kétkedve álltam hozzá, de fél áron úgy döntöttem, kipróbálom. Milyen jól tettem!:) Azóta szinte minden nap ezt használom, nagyon jó kis alapkrém, nyugtatja a bőrt, lehúzza a pirosságot. Újravásárlás-gyanús!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Ciprus

2016. július 5.

Rozoceámat eltüntetti szépen hidratál sokadjára vesszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Rozoceámat eltüntetti szépen hidratál sokadjára vesszem

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).