Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

Anna0604

2016. június 17.

Egy jó kis akció keretein belül vettem meg. A rozaceámmal semmit nem csinált, viszont szépen hidratál. Elég zsíros, kicsit nehéznek érzem a bőrömön, eltart egy darabig míg beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

spari193

2016. június 10.

Hát a reményeimet ez se váltotta be, annyi szerencsém volt hogy fél áron vettem Glamour napokon. Kipirosodásra hajlamos a bőröm, de egyébként normál igényű. Az itteni vélemények alapján adtam neki egy esélyt, direkt megvártam hogy majdnem kifogyjon, hogy visszajelzést adjak róla. A pirossággal nem csinált gyakorlatilag semmit, hidratálása is 10/ kb. 6-os. Biztos nem veszem újra, mert sem mint normál arckrém, sem mint kifejezetten érzékeny bőrre kifejlesztett kozmetikumként nem szuperált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Flo2785

2016. június 2.

Szuper, nekem rosaceas borom van es mar nagyon sok mindent kipróbáltam, de csak ez segitett. Kicsit vastag krem, de tényleg hasznal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 2.

jenniferkovacs

2016. május 15.

Néhány napja sikerült hozzájutnom elég kedvező áron. A pirosságot szerintem folyamatos használat mellett "enyhíti" . Könnyen beszívodik és jól hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

dorcus89

2016. április 15.

A cég képeslapján féláron hirdették így gondoltam egy próbát megér, szinte nevetségesen olcsó volt a többi márka hasonló összetevős arcápolóihoz képest. Nagyon jól bevált, egy jó ideje ez az első krém, amit ha felkenek nem "lobban", pirosodik be egyből a bőröm. Jól hidratált télen is, nem túl sűrű, könnyű krém, de mégis kevés elég belőle, jól eldolgozható. Szép összetevők és végre egy kipirosodás elleni krém amiből kihagyták a parfümöt. Teljes áron is meg fogom venni, bár törzsvásárlóként mindig van kedvezmény is rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

gzsofi912

2016. április 1.

Jól hidratál, könnyen beszívódik. Jó kis krém tényleg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Jól hidratál, könnyen beszívódik. Jó kis krém tényleg. :)

MissC

2016. március 7.

Nagyon jó kis krém :) Nagyon hamar beszívódik, jól hidratál, könnyű rá sminkelni, és én úgy vettem észre, hogy tényleg lentebb viszi a pirosságot :) Biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 7.

FrauNika

2016. február 29.

Itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg. Nem csalódtam benne, jól hidratál jó a textúrája de, nekem a pirosságot nem viszi le az arcomról. De összeségében elégedett vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

anna990

2016. február 28.

Októberben vettem, azóta ezt használom. Kicsit tartottam tőle, hogy télen kevés lesz a vízhiányos bőrömnek, de a legnagyobb meglepetésemre (eddig) bevált. Szeretem az állagát, nem irritál, nem szárít, ez nálam szinte felér egy csodával.
A krém egyébként szerintem a melegebb évszakokra ideális, nálam azért "jöhetett ki a lépés", mert az alapozómnak az átlagosnál jobb hidratáló hatása van. De ez csak tipp, csak elgondolkodtam rajta.
Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Mindenképp újravevős!

Kamillavirag

2015. december 28.

Nemrég kezdtem el használni, eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál, egyelőre úgy látom a pirosságon is segített. Nagyon jól lehet rá sminkelni is. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).