Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

edke

2015. december 26.

En is mindig cserelgetem az arckremeimet, de ebbol mar a 2. tegellyel vettem (reggel es este is ezt hasznalom). Kellemes konnyu allaga van, de nem geles, nagyon jol hidratal, ranezesre nem gondoltam volna. Kedvencce valt, foleg, hogy masok is megjegyeztek, kevesbe piros az arcom mostanaban. :) Sminkelni is remekul lehet ra. Amugy en ertekelem, ha nincs a hidrataloban/alapozoban fenyvedo, mert altalaban kemiait raknak bele, amit sokak erzekeny bore nem bir. Igy majd en szepen hasznalok melle kulon olyat, ami megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

vzsm02

2015. november 27.

Most ezt használom, meg vagyok vele elégedve, viszont tartok tőle, hogy -10 fokban ez majd kevés lesz, mostanra szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

1koala

2015. október 2.

Nekem nem rozaceás a bőröm, nem is pirosodik, viszont extraérzékeny, szeborreás. Sajnos nem volt pénzem a 7 ezer forintos szokásos arckrémemre, úgyhogy erre szavaztam, és jól tettem! Kellemes, nem irritál, jó a mindennapokra. Nyilván emellett sok mást kell tennem, hogy rendben legyen a bőröm, de nagyon jó kis krém. Újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

mano

2015. június 25.

Kellemes, amolyan "semmilyen" krém, de pont ez a szép benne. Nem irritálja a bőröm, kicsit furán csillogós marad utána, de szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Melda

2015. június 24.

Csatlakozom a krémet dicsérőkhöz. Nagyon tetszik, hogy végre előrukkolt az YR egy illatmentes krémmel, ideje volt már, hogy az agyonillatosított cuccaik között legyen ilyen is. Maga a krém kellemes textúrájú, könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, és szépek az összetevői is. (A fényvédős társába ellenben belepakoltak pár nem túl natúrnak mondható összetevőt is.) Könnyű hidratáló krém, akciós képeslappal az ára is reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 24.

Viró

2015. június 20.

Még csak pár napja használom, viszont csodásan működik, és igen nekem erősen csökkentette az arcom pirosságát, ez egy könnyű nyári krém, egyelőre bátran ajánlom ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 20.

veravera

2015. június 3.

Bőven tud annyit, mint a Clinique rozáceás bőrre szánt hidratálója, ráadásul töredékáron. (Én kuponnal vettem, 2600 körüli áron.) Száraz bőrre kevés lehet, de kombináltra, pláne melegebb időben szuper. A pirosságot nem szünteti meg varázsütésre, de a mesékben úgysem hiszek és ez a krém illatmentes és kellemesen hűsít. Eddig semmit nem találtam az YR hidratálói között, ami az érzékeny, rozáceás bőrömre egyáltalán szóba jött volna, úgyhogy most nagyon örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

vfejes

2015. május 15.

Két mintát kaptam a múlt héten ebből az új krémből. Szereti a bőröm, pedig, ha valaki, én igazán érzékeny vagyok, igaz nem rosaceas. Jó, lehetne Anti--age is, és ha megveszem, biztosan a fényvédős párját fogom, a pigentfoltjaim miatt ez max este alternatíva. Megéri simán. Még updatelek, ha érdemes.

Még egy: parfüm, alkohol, színezék, parabén és ásványi olaj mentes. Tetszik. Uptate: most töltöttem az összetevő listát és látok egy Behenyl Alcoholnak címzett összetevőt. WTF? Mindegy, ennyire nem vagyok azért finnyás, tuti elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).