Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Használatával a szemkontúr könnyeddé válik, és megnyugszik. Friss érzést nyújt, és megóvja a szem körüli érzékeny bőrt az irritációktól. A szem környéke kisimul, így tekintete frissességtől ragyogó lesz. Használja reggel és este!

barbusus93

2017. december 28.

Első szemkrémem, így összehasonlítási tapasztalatom nincs e téren. Első használatra szerelem, egyszerűen kipattintja a szemeimet a reggeli kómából. Hamar beszívódik és ráadásul elég sokáig elég ez a kis tubus. Én mondjuk estére nem ajánlom, inkább csak reggelre. Az ára egy kicsit borsos, én törzsvásárlói akció során szoktam megvenni, így teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Felhi1

2017. augusztus 30.

Sok ideig kitart, frissít valamennyire, egy idő után hozzászokik a szem, első használatkor bizsergett tőle a szemem. Szeretem, mert könnyű a textúrája így bármikor használható, tényleg kicsit a kupakba folyik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

tokmag

2017. augusztus 29.

Az eladónő kedves ajánlására vettem meg.Több mint egy hónapja használom. Nekem nagyon tetszik az állaga és az illata. Jó hűsítő érzetet ad ami nekem tetszik nyáron pedig még jobb. Az ára sem vészes talán újra is veszem majd akció keretei mellet. Úgy jobban megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

msz0315

2017. február 25.

Most találtam rá.Nagyon püffedt táskás szemeim vannak, eddig sajnos nem sikerült semmivel finomítani.Első használatkor pici bizsergést éreztem,nagyon kellemes lágy krém.Hamar beszívódik és nagyon jól hidratálja a bőrt. Enyhíti a duzzanatot de azért ez sem tünteti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Funnyface

2016. április 25.

Több, mint egy hónapja használom. Szuper száraz, panda szemkörnyékemet egy esteé lauder krém szépen rendbe szedte. Ugyan panda karikák maradtak, de a bőr hidratálódott. Gondoltam, hogy megelőzés szempontjából hasznos, ha továbbra is használok külön szemkörnyék ápolót is. Megtetszett, hogy ebben a termékben nincsen hozzáadott illatanyag és alkohol.

Tulajdonságai: krémhez képest egészen folyékony állagú, opálos-fehér krém. Elsőre egészen folyékony, a bőrön eloszlatva gyorsan felszívódik. Csak az összetevők saját illata érezhető, decens, kellemes krémes illat (ebben nincsen az a ragasztó illatú összetevő :) Csomagolása könnyen használható, viszont tárolás szempontjából kényelmetlen tubus, kupakjára nem lehet ráállítani.

Előnye: illat és alkohol mentes, érzékeny szemkörnyékemre tökéletes. Irritációt is nyugtatja, nem szárad ki mellette a szemkörnyékem, így kisebb ráncok sem mélyülnek. Nagyon szépen fenntartja a szemkörnyékem előző krémmel elért állapotát, jóval kedvezőbb áron. Könnyű krém, nem okoz fehér búbokat , zsírlerakódást a bőrben, gyorsan felszívódik.

Hátrány: azt hiszem nem tudok most semmit írni. Áttörést sem hozott az előző krémhez képest, de nem is vártam tőle. Azt hiszem, amit lehetett a bőrömön, azt az előző krém rendbe hozta. Ez a krém ugyan csodát nálam nem tett, de a dolgát elvégzi.

Nem tudom, hogy újravásárolom-e, úgy néz ki, lassan döntenem kell, mert napi két használat mellett, előre láthatóan hamar elfogy majd. Szerencse, hogy YR-ban mindig van akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

lilaszilva

2015. szeptember 28.

Lehet, hogy még nincs rá szükségem a koromból kifolyólag, de beszereztem, biztos, ami biztos :)
Igazából fogalmam sincs, hogy használ, vagy sem, rosszabb biztos nem lett a használatától, elég kellemes a felvétele, gyorsan be is szívódik, és amit szeretek benne, hogy nem hagy ragacsos érzést és fénylő bőrt maga után. Az illata is kellemes, egészen addig, míg meg nem romlik! És itt jön a rosszabb része, kb 2 hónapja használom, és tény, hogy nem tartottam hűtőben, de már nem olyan jó az illata, mint kibontáskor. Mindenkinek javasolom, hogy eszébe se jusson kupakjával lefele állítva tárolni, ugyanis kifolyik, és pont olyan csúnya lesz, mint a teszterek a boltban. Szerencsére nem teljes áron vettem. Összességében nem rossz, de nem vagyok benne biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract