Yves Rocher

Ár:   690 Ft, 1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: floracska6, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 22.

Ár:   690 Ft, 1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2020-as téli kollekció része

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.
  • Növényi eredetű összetevők: almavíz-kivonat, biogazdálkodásból származó búzavirág kivonat.
  • Növényi lemosóalap.
  • Biológiailag könnyen lebomló formula.
  • Több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Flakonja újrahasznosítható, mely maga is újrahasznosított műanyagot tartalmaz.
  • Etoxilátmentes, parabénmentes termék.

racheldawes

2020. december 31.

Ajándékba kaptam, így próbáltam kevésbé kritikus lenni vele szemben, de sajnos nem győzött meg... Az illatát a flakonból megszaglászva még egész kellemesnek találtam, de használat közben aztán teljesen "művé" vált, bár szerencsére nagyobb mennyiségű vízzel vegyülve gyorsan elillant és a bőrömön sem maradt meg. Habfürdőként is próbáltam, úgy sem volt az igazi (kevés és gyorsan elillanó habok), de mentségéül szolgáljon, hogy legalább irritációt nem okozott és szárító hatást sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

candices

2020. december 9.

Varázslatos téli álom illata van. Könnyű felvinni, hamar habzik és tartós az illata. Lehetne állandó termék minden télen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

szivecske

2020. december 6.

Nagyon jól sikerült illat ez az idei, tényleg egész tartós is, szépen habzik, remek így Adventben hangolódni vele... egy aprócska baja van, utóillatként nagyon kiérzem azt a tipikus mű nem is tudom milyen, de tipik Yves R. utóillat. Emiatt csak a 4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

LittleSpark

2020. december 3.

Mindig beszerzem a karácsonyi tusfürdőit az yves rochenak. Az idei évben szerintem nagyon jól sikerült mind a külső mind a belső. Az illatán kiérződik az alma a fűszerekkel, nem émelyítően édes szerencsére. Viszonylag tartós az illata a bőrön bár mivel testápolózok télen minden este igazából annyira nálam nem fontos. Érdemes szerintem beszerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Panna02

2020. november 30.

Karácsony előtt mindig veszek egy limitált kiadású tusfürdőt, és most erre esett a választásom. Nagyon jó illata van, teljesen karácsonyi hangulatom lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

NatureBeauty

2020. november 19.

Mindig alig várom, hogy Karácsony tájékán az Yves Rocher előrukkoljon egy téli illattal. Talán volt is egy ehhez hasonló almás-fahéjas illata, lehet már keverem vele. Imádom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Elkofen

2020. november 17.

Isteni illata van és nagyon szép csomagolása. Igazi fahéjas almás-süti illat. Meglehetősen drága és az én bőröm jobban szárítja mint a krémtusfürdők többsége. Az illata valóban különleges, s ezért kap öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 17.

Pappetra99

2020. november 11.

Az illata valami isteni. Én személy szerint tusoláshoz használom és nagyon jól működik. Ennyire finom illatú téli kollekcióval az idén még nem találkoztam. Teszi a dolgát, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

floracska6

2020. november 7.

Ez valami isteni! Anno volt a Jogobellának az almás-fahejas joghurtja amiért odáig meg vissza voltam, na annak volt ilyen illata!
Nekem a hatása is jó, nem szárít. Oké tenyleg kicsit túlarazott, nem ezt veszem mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

chiocciola

2020. november 6.

az egyetlen pozitívuma, hogy a flankonból szagolgatva nagyon jó illata van. VISZONT.... rengeteget kell belőle locsolni a kádba, hogy legyen habja, ami a borsos árát tekintve eléggé problémás. A hab nem elég tartós (ha mozogsz a kádban), az illata pedig nem olyan jó édes a vízben, mint a flakonból szagolva. Nagy csalódás és pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Színezék. Lilás piros.