Yves Rocher

Ár:   5600-11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: antonelly, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. március 5.

Ár:   5600-11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Lángolás és finomság, gyengédség és kitartás, erő és törékenység: a jázmin szereti az ellentmondásokat. Ezek közül a legváratlanabb, hogy vajon ilyen pici virágokból hogyan születhet ennyire erőteljes fuvallat. A jázmin néha félénk, néha hódító, finom, kerek vagy lágy, néha viszont a szédület határáig érzéki."

Fùjòs! Yves Rocher Tendre Jasmin EDP
Ár: 1.250 Ft+szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: 5 millis műanyag fùjòs, Helyszín: Pest megye, fizetés: àtutalàst követően küldöm (szemèlyes àtvètel nem lehetsèges)
Asianlover

2017. június 17.

Nagyon kellemes, nőies illatnak tartom. Igen tartós is. Egyetlen szívfájdalmam, hogy máson sokkal puhábban nyílik ki, az én bőrömön végig megtartja a citrusos felhangját, de, hát ez van, rajtam nem lesznek édesek a parfümök. Előnye viszont, hogy tulajdonképpen négyévszakos illatnak is mondhatjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Mhajni

2017. március 22.

Először a boltban próbálgatva nem győzött meg, de aztán mégis megrendeltem, és jó ötlet volt. Az első üveg már majdnem elfogyott, nagyon kellemes illat, nekem nem tolakodó elsőre sem, és még nap végén is érzik rajtam (az egyik kolleganőm dícséri nagyon, én addigra már megszokom, és nem érzem). Aki nem szereti az erőteljesebb, harsány illatokat, annak jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Myrtle

2017. január 23.

Előrebocsátanám, hogy a jázminnak minden formáját és típusát imádom, még a teát is jázminvirággal iszom, így egy jázminos illattal szépen lépre lehet engem csalni. :)
Sokféle jázminos illatot kipróbáltam már, és a legkedvesebbek között van. A kedvenc jázminaim alapvetően édeskések, puhák és szelídek, de ez nem az.
Kifújáskor mellbevágóan tömény, az első 10 percben nem szeretem, mert kaotikusnak és harsánynak tűnik. Utána végre megmutatja magát a szép fefér virágcsokor, ami nem édes, nem bújós, hanem tiszta és éles, szikrázóan fehér. Rajtam nagyon jól tartja magát, bár meleg időben szeretem használni, kell neki a napsütés és a lenge nyári ruha, télen nagyon disszonáns. Szerencsére nem vonták ki, és úgy tűnik, nem is fogják. :) Mindenképpen érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Kamerion

2016. november 27.

Nagyon szeretem a tiszta, egy jegyre épülő virágos parfümöket. A jázmin (a rózsa mellett) örök kedvencem, mert önmagában is nagyon nőies, gazdag illat. A Tendre Jasmin finom, elegáns, kellően erőteljes, de nem zavaró vagy fullasztó (bár kifújáskor lehet, hogy kicsit töménynek tűnik). Itt minden a jázminról szól, a többi jegy csak finoman támogatja őt. Egész nap érzem a bőrömön és a ruhámon is, nem tolakodó, de végig velem van. Egy fiú barátom szerint "pure joy" (angol a közös nyelvünk :) ). Jó ajándék lehet belőle, ha a megajándékozandó legalább huszonéves, komoly hölgy, aki szereti a „fehér virágos” illatokat.

Update: A múltkor megkérdeztem a kedvesemet, melyik parfümöt szereti rajtam a legjobban. Az mondta, hogy "azt az édeset", és kiderült, hogy erre gondolt. Újraveszem. :-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Piri11

2016. július 28.

Jajj, ő nagyon finom. Csodálatos jázmin illat, puha, krémes, mennyei :) Az én orromnak, ízlésemnek, semmi tolakodó vagy zavaró mellékzönge nincs benne. Nagyon szeretném őt! Tartósságáról sajnos nem tudok mit mondani, mert csuklóra fújtam, ami persze ide-oda dörzsölődött, így 3 óra után már csak nyomokban van rajtam.

Még a múlt héten próbáltam egy másik illatot a Nyugati téri posta melletti Yves Rocher boltban, ahol azt mondta az igen kedves eladó hölgy, hogy az egész kollekció (az ámbrás, nerolis, és rózsa oud-os /most nem volt kedvem utána nézni a pontos nevüknek/) megszűnik, ugyanis ősszel új illatokkal rukkol elő az Yves Rocher. Ma még fél áron voltak az 50 ml-sek, aki szereti még most vegyen belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

liv17

2016. június 9.

Igazi virágimádó lettem az utóbbi időben, így őt sem tudtam kihagyni. 100% jàzmin illata van, mint a jázmin olajnak. Édeskés, erős illat, csak azoknak ajánlom akik szeretik az ilyesmit. Nem a legtartósabb, de nem is egy chanel árkategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Lin

2016. január 14.

Az Yves Rocher illatok küzül ő nyerte el a testszésemet leginkább. Én nagyon szeretem, igazi friss illat, az eljén kicsit sok, de hamar szelidül az erős jázmin illat.
Szerintem inkább a 40 feletti korosztályhoz illik a legjobban, igazi "anyaillat". Nálam a tartóssága is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

Scara

2015. december 7.

Kedvenc illatom volt egy ideig, de rá kellett jönnöm, hogy az utóbbi időben csak ritkán nyúlok érte. Más parfümé lett időközben a szívem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

galagonyanya

2015. október 16.

Énnekem ő nagyon hasonlít az egyik kedves Guerlain-parfümömre, a Champs-Elysées-re: ugyanaz a gazdag, tavaszi virágözön, talán picit frissebb kivitelben. Rajtam gyönyörű, dúsan virágzó jázmin, némi citrusos kezdéssel, kerek egész. Derűs, fiatalos, nagyon nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

eveartstar

2015. június 30.

Sajnos hiába próbálkozom ezzel az illattal, két óra múlva egy cukros púder marad rajtam össz-vissz, amiben semmilyen citrus és semmilyen jázmin nem érvényesül. Ennél még az Avon Jázminos testpermete is jobb, azt szívesebben fújom magamra akár napjában többször is...abban legalább karakteres a jázmin.
Ebben meg felismerhetetlenül cukrozott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 30.

Ebben meg felismerhetetlenül cukrozott...

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol