Yves Rocher

Ár:   5600-11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: antonelly, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. március 5.

Ár:   5600-11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Lángolás és finomság, gyengédség és kitartás, erő és törékenység: a jázmin szereti az ellentmondásokat. Ezek közül a legváratlanabb, hogy vajon ilyen pici virágokból hogyan születhet ennyire erőteljes fuvallat. A jázmin néha félénk, néha hódító, finom, kerek vagy lágy, néha viszont a szédület határáig érzéki."

senskin

2015. május 30.

Nos, ez a parfüm nagyon átvert engem, mert nagy jázmin rajongó létemre becsalt a csapdába.
Így első kifújáskor teljesen lenyűgözött, majd szépen megvettem és használtam is: egy darabig.
Nem használtam össze-vissza, nem fújogattam feleslegesen, csak szolidan. Aztán valahogy a lelkesedés alábbhagyott. Olyan erős, tömény, émelyítő lett számomra, hogy szinte a hányinger kerülgetett tőle. Sajnos, így el kellett ajándékoznom, mert másnak még tetszik. Jázmint szeretem ezután is, de vigyázni fogok vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Anita81

2015. május 7.

Oda és vissza voltam tőle...egy hétig. Aztán valami megváltozott. Valahogy émelyítővé vált számomra. :/ Pedig szeretem a jázmin illatokat...a tartósságával nincs bajom. Kicsit várok, aztán újra előveszem. Hátha...de azért megy a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

EvaO93

2015. február 18.

A Neroli után ez lesz a következő, amit megszerzek magamnak. Ahogy megszagoltam Tunézia jutott eszembe. Mikor ott nyaraltunk egy hetet, egy üvegcsében kaptunk egy árustól jázmin parfüm olajat. Az volt életem eddigi legtartósabb illata. és két kenés elég volt belőle egész napra. Ez a parfüm emlékeztet rá leginkább azok közül, amiket eddig volt szerencsém próbálni. Igazán nőies illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

kocrea

2014. október 20.

Abszolút kedvenc. Édeskés, kevés is elég belőle, nincs tolakodó illata és nálam egész nap tart, este is érezni az illatát. A párom is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

szevin007

2014. október 9.

Én eddig nem szerettem a jázmint, de ezt megvettem, mert olyan fantasztikus illata van, és egyáltalán nem tömény. Valóban citrusos picit, nagyon finom!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

Zsül

2014. szeptember 13.

Jázminrajongó vagyok, így ezt mindenképp beszereztem, gyakorlatilag jázminfajták, mimóza és citrusok vannak benne, tartós és tényleg szeretik a pasik:DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Vancsi

2014. július 17.

Megvettem, mert olvastam hogy mennyire finom, finom, de nem az én illatom, inkább a lent említett szőke anyuka babával a természetben, "anyaillat" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

lauran

2014. május 23.

Egy kedves, szőke lányon, aki mellesleg igen csinos fiatal anyuka, éreztem ezt az illatot a minap. Maximálisan illett hozzá, és a langymeleg májusi naphoz, amit a babával sétálgatva egy gyönyörű parkban töltöttünk. Amikor meglebbent a szőke haja, ez az illat áradozott, rendkívül diszkréten, annyira finoman (Nem véletlen, a munka Cavallier műve).Nos, nem venném meg magamnak, rajtam nem ezt az oldalát mutatná az illat. De ez a szubjektív benyomás nagyon szép volt, illatról, nőről, babáról, természetről. Egyben jó példa arra is, hogy az illat tartóssága igenis létezik, csak megszokjuk magunk körül. Ezért szeretem másokon is szemügyre venni saját illataimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

Lánghajú

2014. április 22.

Kellemes...nem a kedvencem ugyan, de mondjuk dobogós.puha illata van, nem tolakodó, de nem is tartós...az árát akkor éri meg nagyon, amikor 40-50%-kal olcsóbban veszed meg akcióban..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

jessy1210

2013. október 1.

Nekem nagyon ízlik az illata, bár az igaz, hogy nem igazán tartós. Ezért a 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol