Yves Rocher

Ár:   5600-11 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: antonelly, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. március 5.

Ár:   5600-11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"Lángolás és finomság, gyengédség és kitartás, erő és törékenység: a jázmin szereti az ellentmondásokat. Ezek közül a legváratlanabb, hogy vajon ilyen pici virágokból hogyan születhet ennyire erőteljes fuvallat. A jázmin néha félénk, néha hódító, finom, kerek vagy lágy, néha viszont a szédület határáig érzéki."

Fùjòs! Yves Rocher Tendre Jasmin EDP
Ár: 1.250 Ft+szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: 5 millis műanyag fùjòs, Helyszín: Pest megye, fizetés: àtutalàst követően küldöm (szemèlyes àtvètel nem lehetsèges)
bekei.barbara

2013. június 29.

Én magam szerettem ezt az illatot. Kellemes tavaszi, de tömény jázmin illat. Használtam hozzá a testápolóját is, azzal volt az igazi virág-felhő :)
Azonban, mint minden illatot, ezt is egy bizonyos életszakaszhoz kötöm, így ma már ezt sem használom, csak álldogál a polcomon a testápolóval együtt...
Ha valakit érdekel az illat, igen kedvező áron akkor a vaterán megtalál Illala néven, vagy érdeklődjön e-mailben: bekei.barbara@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

antonelly

2012. október 21.

.. évek óta használom, kedvenc illatom .. rajtam tartós, egész napos illat .. és a pasik is imádják, igazi csábító illatkompozíció ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 21.

Timke

2012. július 4.

Imádom. Mostanában amúgy is a Jázminos illat a sláger nálam. Tiszta finom illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 4.

angelika11

2012. május 13.

Nemrég óta használom a parfümöt.Szerintem csodálatos illat és nagyon tartós.Aki szereti az édes,virágos kozmetikumokat az nem fog csalódni!Nekem az egyik KEDVENCEM!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

Morci

2012. március 6.

Amikor az üzletben ezt a parfümöt ajánlották, megtetszett az illata. A bőrömön viszont már túl édesnek találtam, és mivel tartós, sajnos egész nap éreztem. Viszont legalább akciósan vettem, és Anyu örömmel használja, miután lepasszoltam neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

danacanahai

2012. március 4.

Viragos es kellemes. Szuper tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Viragos es kellemes. Szuper tartos.

málnamánia

2011. december 29.

Barátnőmtől kaptam ajándékba egy 5ml-es kiszerelést. Elegánsabb illat,nem használnám akármikor. Először erősnek érzem,de kis idő után halványul az illat és akkor igazán finom. Ja...és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

gerbaud

2011. november 17.

Tényleg fantasztikus illata van. Imádtam. Tartós és elbűvölő:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

Tényleg fantasztikus illata van. Imádtam. Tartós és elbűvölő:).

antonelly

2011. október 31.

Aki egy igazi pasicsábító, finom, érzékien virágos, kicsit édeskésebb és egész nap tartó illatot keres, annak ajánlom! Amikor ez van rajtam, maximális a hatása :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol