Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisa2112, az összetevőket feltöltötte: ylexe, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Maeve

Korcsoport: >54
2015. február 25.

Szappanmániásként hagytam a szappanokat a fenébe, ezért a tusfürdőért. Ráadásul a vaníliát sem szeretem :). Legalábbis ezt hittem. Nagyon jó, és nem 150, hanem 200 ml-es, így az ára is teljesen rendben van (550 forint). Nagyon kiadós, tartós illatú, tökéletes összetevőjű tusfürdő, ami egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Nagyon öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 25.

alyssatrocken

2015. február 7.

Na ilyen az igazi vanília illat! :) Sajnos semmi radírozó hatása sincs, úgyhogy teljesen átlagos "organikus tusfürdőnek" könyvelem el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

hb0

2015. január 4.

Szeretem az illatát, tartós. Radírozó hatása egyáltalán nincs, de nem erre vettem. Az állaga is fura, de összességében szeretem, jó termék! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 4.

emagdi

2015. január 4.

Isteni vanília illata van! Oké, nem radíroz, de én nem is azért vettem. Tusfürdőként teszi a dolgát, plusz hosszan tartó vanília illatba burkol. Most fogyott el az első tubus, egészen biztosan vásárolok belőle újra (tusfürdőnél nálam ez elég ritka, mindig mást veszek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 4.

meaviolet

2015. január 2.

Radírozó hatása nincs, az állaga borzalmasan folyós - ebben a tubusban meg szinte ömlik. Viszont az illata isteni és szépen habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Lills

2014. december 19.

Nálam nagyon betaláltak az YR tusfürdők, közülük is ő a kedvencem. Vanília a legjobb fajtából, édes, gyümölcsös, szerintem tökéletes. Egész tartós az illata, nem szárít, viszont nem is radíroz, de ezért kárpótol az illata meg legalább így lehet minden nap használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 19.

csikosmatyas

2014. október 22.

Brutál erős vanília, a gyümölcsös fajtából. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 22.

Brutál erős vanília, a gyümölcsös fajtából. Imádom.

ylexe

2014. szeptember 19.

Brutál erős illata van, de teszi a dolgát. Az összetevői lehetnének jobbak...

UD: kétszer használtam, de nem bírom elviselni... eladnám/elcserélném másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Brutál erős illata van, de teszi a dolgát. Az összetevői lehetnének jobbak...

UD: kétszer használtam, de nem bírom elviselni... eladnám/elcserélném másra.

v.szilvia789

2014. június 29.

Aki lemaradt volna a karácsonyi "arany vanília" tusfürdőről, az ezzel pótolhatja, mert egy az egyben olyan illata van. Ami szerintem elég kellemes vanília, bár nem tipikus nyári darab. Nos, mi is ez a termék? Radírozó tusfürdő. Ha annak használjuk, ami, akkor ez egy jó tusoló zselé, aminek némi radírozó hatása is van. Viszont, és itt jön a lényeg, ne essünk abba hibába, hogy testradírként tekintünk rá, arra nem jó. Kipróbáltam. Nem szed le semmit. Szóval a helyén kell kezelni. Az állaga nekem kicsit fura, már elnézést, de takony-szerűen híg, ami az újabb kiadású Yves Rocher tusfürdőnél megfigyelhető. Összességében inkább tusfürdő, mint radír, viszont ugyan úgy 200 ml, mint a tusfürdőik, amiket akciósan 590-ért adnak, ez meg bevezető áron 1000 Ft.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 29.

zadviki

2014. június 24.

Ez mindenkinek tömény lesz, de én imádom, ezért ezt értékelem, nem a barackosat, de mindkettő szuper. Habzik, kellően radíroz, puha lesz a bőröm fürdés után. Az illatát még másnap is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Narancssárga.