Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Fedezze fel a májusi gyöngyvirág finom és lágy illatát!

Tápláló szezámolajjal és bio búzavirág vízzel gazdagított testápoló, mely bársonyossá és finom illatúvá varázsolja bőrét. Krémes összetétele gyorsan beszívódik a bőrbe.

Növényi eredetű összetevők: szezámolaj, repceolaj, bio búzavirág víz.

Parabén- és mesterséges színezőanyag-mentes összetétel.

DorkaK

2015. március 3.

Hát az illata mondanom sem kell: kerek-perec gyöngyvirág. :) Szóval szuper. :) Inkább a lábam szokott szárazabb lenni. Én pont azt vettem észre, hogy nekem egy picit vizesebb az állaga, mint amire számítottam. Nem kell belőle túl sok. Én vettem hozzá 190Ft-ért pumpát, így a hozzájutás nem probléma. Tusfürdőkhöz is van pumpám, amit nem dobok ki, hanem csak átrakom a következő tusfürdőbe, így az adagolással nincs probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Daisyyy

2014. június 27.

Igen, csatlakozom az előttem szólókhoz. Isteni az illata, de sokat kell belőle kenni, hamar fogy és ehhez képest drága. Hidratálása átlagos, semmi extra, illata nem tart sokáig a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

eo

2014. március 23.

Nehéz dolgom van ezzel a krémmel. Egyrészről fantasztikus az illata, annyira csodálatosan tavaszi, nem tolakodó, nagyon finom. Könnyen kenhető, hamar beszívódik, nem túl száraz bőrre tavasszal-nyáron szerintem megfelelő. Viszont: még soha egyetlen testápolóm sem fogyott ilyen hamar. Valamiért sokkal többet igényel belőle a bőröm, mint bármi másból. Gondolom ennek köze van ahhoz, hogy nekem szárazabb a bőröm. Ár/érték arányban viszont ez elég durva (2000 Ft-ért vettem), így mindennapi testápolónak nem megfelelő, inkább "alkalminak". Heti 1-2x, vagy ilyesmi. A csomagolás külsőre igen szépre sikeredett, bár nem a legegyszerűbb kiszedni belőle a cuccot, de egy idő után ráérez az ember a technikájára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

CatLynn

2013. július 28.

Édesanyámnak vettem ajándékba, mert a kedvenc virágja a gyöngyvirág. Imádja :) Én is kipróbáltam, nagyon természetes, az eredeti virághoz megtévesztésig hasonlító illata van, ami viszonylag sokáig megmarad a bőrön. Törzsvásárlóként 40% kedvezménnyel vettem, de teljes áron is meg fogom venni Anyunak,mert az ő közelében nincs Yves Rocher, és azt az örömöt az arcán még sokszor látni szeretném :) Mindenkinek ajánlom! Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

huncutka

2013. május 26.

Nagyon szuper, és az illat is isteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Nagyon szuper, és az illat is isteni!

rekag

2013. május 7.

Imádom az illatát! Gyöngyvirág rajongóként és lelkes kenegetőként számomra telitalálat ez a testápoló. Nyárra, tavaszra tökéletes. Vizes állagú, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik. Szépen hidratál és egész tartós az illata. Nagyon szeretem, remélem állandó termék marad az Yves Rocher- nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2