Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Orgona illatú EDT

Ár: 2500.- , Eladó: Kittens
Állapot: Új, 100ml, Helyszín: Bp, fizetés: --
Ár: 2000 , Eladó: csejteidori
Állapot: 100/40ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
wildrose

2018. június 5.

Letisztult, csodálatos, friss, pazar orgonaillat, igaz, hogy lehetne tartósabb, de én nem bánok vele kesztyűs kézzel, úgy pedig rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

Pocok96

2018. március 8.

Én nagyon szeretem az illatát! Igazi orgona illata van, nem valami mű utánzat! Nekem tartós is, persze nem parfüm tartósságú, de EDT-hez méltón bírja! Gyöngyvirágú párját is nagyon szeretem, most pedig a cseresznyevirág illatú tesóját prbálom, de az is szimpi már most! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

nygigi

2018. március 8.

A tartóssággal itt is nagy bajok vannak max. 1 óra, ezen javíthatna a cég! Egyébként kellemes természetes orgonaillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

Makk Zsuzsó

2017. december 29.

Nem vagyok nagy véleménnyel az Yves Rocher-ról általában, de ha van ikonikus terméke, akkor ez az orgonaparfüm az. Egyszerűen tökéletes, korosztályfüggetlen tavaszillat. Nem változik, nem alakul, az, ami.
Először gimnazista koromban használtam, azóta többször újravettem nosztalgiából. Rajtam több órát bír, nem mondanám testpermetnek, mivel EDT. Most is vettem egyet, féláron, kb. 3000 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Poptie

2017. július 19.

Az illata a fújás után kb 1 percig csodás, utána pedig tompa, aloe verához hasonló az illata. Pár órával később már nem éreztem magamon semmit. Ár-érték arányban nem éri meg, akkor inkább egy avonos 500 Ft-os testpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

barbonca

2017. június 6.

Imádom, évek óta használom, ezt a típust még este is érezni lehet rajtam, a zöld teás gyorsan elillan. Már előre félek, hogy ezt is megszüntetik, ahogyan a többi kedvencemet :((( (levendula, mimóza, stb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Noemie

2017. május 29.

Szerintem nagyon hűen hozza az orgona illatát. Nem egy tömény valami, de hat ez egy testpermet, nem pedig edp. Rajtam egész tartós, a ruhaimon este is érzem az illatát. Ujravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

julijasz

2017. március 26.

Nagyon szeretem az illatát, olyan, mint a kinti orgonák, abszolút természetesnek érzem. Sajnos tényleg nem túl tartós, kb addig érzem, amíg kilépek a lakásból, de amíg például voltak tesióráim, utána kellemes volt magamra fújni. Az ára sajnos elég drága ahhoz, hogy nem tart semeddig, de akció keretében szerintem megéri beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

FeketePiroska

2017. március 1.

jó illata van,kb. mint a cocolinos vasalófolyadéknak , én szeretném, de hát kb. addig tart az illata amíg magamra fújom, így nem tudok vele mit kezdeni... mondjuk azért elfogom fujkodni, :D, de újra nem venném

update:
Nagyban függ milyen anyagból készült ruhára fújom, a gyapjún egész sokáig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

update:

vivienlovesit

2017. február 20.

Az Un Matin Au Jardin vonal egy újabb darabja! ORGONA. ♡ Ez is csak néhány órán keresztül érződik a bőrön, de akkor is szerelmes vagyok ebbe a kollekcióba! Friss, tavaszias, könnyű illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane