Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Orgona illatú EDT

Ár: 2500.- , Eladó: Kittens
Állapot: Új, 100ml, Helyszín: Bp, fizetés: --
Ár: 2000 , Eladó: csejteidori
Állapot: 100/40ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
hadri

2016. december 23.

Valódi orgona illata van és rajtam szerencsére nagyon tartós. Az egyetlen bajom vele, hogy bár nagy kiszerelés (100 ml), de úgy van kialakítva a szórófeje, hogy sokat fúj ki egyszerre, úgyhogy elég gyorsan el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Horest

2016. október 20.

Nagyon finom illata van, imádnám szagolgatni magamon, ha nem fél óráig élvezhetném csak :D mert kb annyit bír, aztán huss eltűnik akármennyit is fújok magamra
Az eredeti árát mindig sokalltam érte, de nagyon sokáig szemeztem vele a polcon, mert imádom az orgona illatát, amikor akciós volt akkor megvettem, de még így is 3x annyi volt, mint az avonos testpermetem, ami órákig érezhető rajtam, ellentétben ezzel a "parfümmel"
Az illata 5-ös, a tartóssága 1-es, így kap egy 3-ast

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Az illata 5-ös, a tartóssága 1-es, így kap egy 3-ast

Melcsi922

2016. szeptember 21.

Sajnálom hogy én húzom le a terméket,de számomra semmi köze az orgona illathoz.A tartóságga is csapnivaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

vador

2016. szeptember 6.

Sétáló orgonabokorrá válok általa és ezt komoly karakterfejlődésnek élem meg a legtöbb pillanatomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

girlofthewoods

2016. augusztus 28.

Az orgona a kedvenc virágom, imádom az illatát, ezért is lett ez a parfüm a favorit.:) Valódi orgona illata van, friss, élénk, üde parfüm és nagyon visszafogott. Teljesen meg vagyok vele elégedve, csupán annyi negatívumot tudok kapcsolni, hogy viszonylag hamar elillan, ezért kicsit többet kell belőle használni. De mindezt leszámítva tökéletes!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

nellik

2016. augusztus 7.

Annyira jó illata van! Egyszerű, letisztult virágillat.
Egyetlen, de nem elhanyagolható negatívuma: nem tartós egyáltalán :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Annyira jó illata van! Egyszerű, letisztult virágillat.
Egyetlen, de nem elhanyagolható negatívuma: nem tartós egyáltalán :(

Nashuaaa

2016. július 27.

Az erősebb, márkásabb parfümök mellett ebből mindig van otthon egy üveg, mert könnyed, mindennapos és csodásan egyszerű :) Nagyon szeretem az egyszerű virágillatokat és ez tökéletesen visszaadja a tavaszi orgonavirágzás illatát, mindenféle műanyag utóillat nélkül. Nem beszélve a mennyiség-ár arányról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

nashko77

2016. június 26.

Up: tény, hogy elöntöztem magamra 100 ml-t, és ha azt nézzük, hogy ezen az akciós áron meddig kitartott, hát jó, legyen, de az hótziher, hogy nem veszem újra, mert ilyen botrányos tartóssággal rendelkező dolog egy fityinget nem ér meg a számomra. Idővel egyre rosszabb lett, biztos, hogy az orrom is hibás, na de a parfüm (parfüm... hát még illatosított víznek se mondanám) is ludas. Fél órát sem bírt ki a végén.

Szerintem ez abszolút orgona. Kifújva pár mpig alkoholos illatú, de aztán határozottan előjőn a virág illata, szinte rögtön beugrott róla a gyerekkorom. Az eredeti ára sztem drága, de én 2800 ft-ért vettem akciósan, szerintem így teljesen megéri az árát. A tartóssága sem olyan rossz sztem, ahogy itt páran lefestik, nekem ez elég tavaszra egy edttől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

mk17

2016. június 17.

Abszolút felidézi a tavaszi orgonabokrok illatát, amit imádok. Szüleim kertjében van pár orgonabokor, úgyhogy egyből két üveggel rendeltem, egyet magamnak, egyet anyukámnak. Jelzem, hogy most 4100 Ft-ra le van árazva, és a két üveg megrendelésével egyből kaptam ajándékba egy 75 ml-es Osmantus parfümöt is, szóval most egy darabig el vagyok látva illattal 😊

A tartósságával nincs bajom, főként hogy 100 ml-es kiszerelésben van, szóval napi többszöri használat esetén is jó sokáig kitart.

Aki szereti a fincsi tavaszi orgonaillatot, annak mindenképpen ajánlom, főleg amíg akciós!

UPDATE: hát, sajnos a tartósságát mégiscsak le kell pontoznom kicsit. Naponta többször kell fújnom. Nem véletlen a 100 ml-es kiszerelés :D Viszont az illata miatt egyszerűen nem tudom nem szeretni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Myrtle

2016. június 16.

Nagyon finom, orrcsiklandó illat. Levendulás EDT-ként vettem egy másik "piactéren", és kibontás után szembesültem vele, hogy ez bizony orgona! Visszaidézi a legszebb gyerekkori tavaszokat a kert végében illatozó hatalmas orgonabokrokkal, a fürtös lila és fehér virágokkal, a friss tavaszi szellővel. Az Un matin au jardin kollekció többi darabjánál kicsit tartósabb, 3-4 órát gond nélkül kibír, de nem egész napos "nagy" illat. Szeretem a könnyed egyszerűségét, véleményem szerint tavaszra és a nyári kánikulára is kiváló társ lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane