Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Orgona illatú EDT

Ár: 2500.- , Eladó: Kittens
Állapot: Új, 100ml, Helyszín: Bp, fizetés: --
Ár: 2000 , Eladó: csejteidori
Állapot: 100/40ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
HDR

2016. június 12.

Nagyon valosagos orgona illat, nagyon teszik. Lehet benevezek egyre a nyari kuponfuzetes kedvezmennyel. De mire odajutok ugyis az lesz, hogy vegul nem dobom ki a penzt felesleges fel oras illatokert. :)
Majd az aktualis viragillat mania (rózsa, bazsrózsa, orgona) eldonti mi lesz... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

ami2015

2016. június 8.

Az illata miatt a 4 pont, a tartóssága sajnos nálam az EDT szintet se hozza, nagyon gyorsan elillan, valóban olyan, mintha testpermet lenne, ahogyan előttem már írták. Elfújkálom, de nem veszem újra még akciósan se.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 8.

Odil

2016. május 3.

Súlytalan, de természetazonos, az orgona virága és annak zöld szára is benne van, ezért a semmittelen termék helyett a természetet csillagozom ötösre. Van az orgonabokor illatában valami vacakul gyönyörű. Olyan, mint szomorúan rámosolyogni a szépségre, elismerni a külvilág összjátékát, egy boldog pillanatot, s mindeközben torokszorítóan elvágyódni az egészből.
És én ezzel szeretem magam fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

És én ezzel szeretem magam fújkálni.

monike

2016. május 2.

Imádom az orgonát, mint virágot, de allergiás vagyok az illatára: ezt ajándékba kaptam egy rendeléshez, azóta ott áll a fürdőszoba szekrényben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

lacrymosa88

2016. április 20.

Imádom, bár még csak drogériában és a tesómon éreztem. Sok orgona bokor nyílik a kertünkben, mindig alig várom a tavaszt, hogy virágozzanak. Életerős, friss, lüktető illat, nagyon szeretem, egész évben elszagolgatnám, nem csak a tavaszi virágzáskor! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Villango

2016. március 10.

UP.: annyira odavoltam érte, hogy 1 héttel azután hogy megvettem az első üveget, vettem egy másikat is. Mára viszont már mindkettőt eladtam.
Bár az orgona illata több mint imádnivaló, leszáradáskor nekem már túl édes. :( És én azt már nem bírom.

Nem érte mentem ma, de ő jött velem haza.
Bele vagyok szerelmesedve az Omnia lila parfümjébe, ez ahhoz nagyon hasonló, és mivel sokféle Omnia-ma van itthon, és az alapjuk ugyanaz, ezért úgy döntöttem most ezt az YvesRocher orgonát viszem haza magammal.
Nagyon lágy, finom igazi tavaszi illatbomba, 100% orgona ami nagyon illik a mai napsütéses naphoz. :) Vééégre egy parfüm ami a páromnak is tetszik.
Szeretem mikor úgy van jó illatom egy parfümtől hogy nem fullasztok meg vele másokat, nem erőltetem rá a környezetemre, és ő pont olyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Nem érte mentem ma, de ő jött velem haza.

annushka88

2016. február 9.

Gyerekkorom felhőtlen nosztalgikus pillanatai jutnak róla eszembe, annyira egyszerű illat, semmi cicoma, tiszta ártatlanság, és mégis elkápráztat. Nem is bánom, hogy nem olyan tartós, es újra permetezhetem. (: (szerintem a parfümöket ha rajtunk van nagyon hamar megszokja az orrunk, de más biztos érzi akkor is, ha mi már nem)
Csak elfogultan és nyálasan tudok róla nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Csak elfogultan és nyálasan tudok róla nyilatkozni.

Kamillavirag

2016. január 10.

Annyira finom illata van!! áááhhh!! :) :D sajnos viszont nem annyira tartós amit annyira sajnálok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Gittab88

2015. december 2.

Ajándékként kaptam a rendelésemhez, valami csodálatos az illata, a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de egyelőre 5 csillagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

CataKatinka

2015. október 20.

Az orgona a kedvenc virágom, de ez nem adja vissza annyira a virág illatát sajnos, szintén akciósan került a birtokomba. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane