Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Orgona illatú EDT

Ár: 2500.- , Eladó: Kittens
Állapot: Új, 100ml, Helyszín: Bp, fizetés: --
Ár: 2000 , Eladó: csejteidori
Állapot: 100/40ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Mimiti

2015. augusztus 18.

Annyira, de annyira finom az illata, és a legkevésbé sem tartós. Tudom, hogy EDT, de nálam sajnos még ehhez képest is rövid idő alatt elillan. Leárazáson vettem, szóval nem vagyok annyira csalódott, hordozom magammal és pár óránként újrafújom, az a 100 ml elég szép mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

LiZsu

2015. június 23.

Februárban vettem, hogy legyen egy kis tavaszérzetem már előre, előtte hetekig illatozgattam az YR-boltokban.
Ez az illat is azok közé tartozik nálam, amiket különlegesebb alkalmakra szeretek magamra fújni. A bőrömön nagyon finom illata van, és a tartósságát sem kifogásolom: olyan 5-6 óra elteltével szoktam magam újrafújni, szerintem az egész jó arány.
Négy csillagot azért kap, mert az elején valóban dominál az alkoholszag, ami habár elviselhető, meg hamar el is illan, de emiatt mégsem tökéletes, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Gina1031

2015. május 28.

Csalódás. Sajnos próba nélkül rendeltem, internetes webáruházból. Nem a tartósságát kifogásolom, hiszen csak edt. Az intenzitása ami hiányérzetet kelt. Annyira diszkrét, hogy alig fedezem fel benne az orgonát... a kifújást követően 2 perccel is csak az alkoholt érzem ki belőle... majd jön az alig fellelhető, fáradt orgonaillat, az emlék amit idéz: a vázában hervadásnak indult orgonaágak... Szomorú vagyok, mert szerettem volna kipróbálni még a gyöngyvirágot is, de ezek után elment a kedvem. Illetve bíztam benne, hogy a cseresznyés alternatívája lehet a borsosabb árú L'occitane edt-nek - de már szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

vfejes

2015. május 17.

Nagyon szeretem, igazi tavaszi orgonaillat. Világ életemben mindig a virágillatokat szerettem, számomra ez, a cseresznyevirágos párja, Bvlgari Femme és Jasmin tesója ill. Kenzo d'ete a parfümök. Sajnos egyre kevésbé tűröm meg magamon a testesebb, intenzívebb parfúmöket, én ne bánom a lágyságát. Tusfürdő és testápoló mellett nekem megfelelő és biztosan újraveszem őt és a tesóját is. És igen, emlékszem az elődjére kb. 10 éve is már... akkor is imádtam már. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Dana1983

2015. május 6.

Nagyon finom, diszkrét, nem tolakodó orgonaillata van. Igaz, hogy nem valami tartós, de legalább akciós volt. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 6.

lichtnori

2015. május 4.

Nagyon szeretem, mindig tavasszal kezdem el használni. Nekem inkább a lila akáchoz hasonlít az illata, de végülis mindegy, mert mindkét virág illatát nagyon szeretem. Egy bajom van vele - igen, nekem is, mint sokan másoknak - a tartóssága. Most azzal kísérletezem, hogy testpermetként "locsolom" magamra, illetve a hajamra is fújok belőle, plusz használom a testápolóját is, így azért sikerült növelni a tartósságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 4.

holgerer

2015. május 1.

Az illata mesés, de a tartóssága hiányt hagy maga után. Viszont a hozzá illő testápolóval, nem vicc, estig megmarad az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

Michelle

2015. április 29.

Nagyon könnyű orgonaillat, olyan igazi-féle. Tartósság szempontjából rajtam érdekesen viselkedik: néha szinte azonnal elillan, máskor még órák múlva is érzem. Orgona rajongóként boldogan újrafújom, ahányszor csak kell. Ha felveszem az orgonalila ruhámat és ezt magamra fújom - mint aki fejjel beleállt egy orgonabokorba. Nekem ez a tavasz és az anyák napja illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 29.

LadyLatte

2015. március 31.

Nos, mint orgona fanatikus, ki kellett próbálnom akciós áron (3000ft)... Imádom az illatát, nem tömény, inkább könnyed de kétségkívül orgonás... A baj az, hogy nagy hamar elillan (tudom, tudom... EDT) pedig olyan jó lenne egész nap orgonafelhőben lenni... :( A teljes árán kicsit sajnálnám a pénzt rá, de így akciósan rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 31.

szgreta

2015. február 6.

Nagyon kellemes,friss, orgona illat.Nem tömény,szerintem nagyon könnyed.Viszont nem túl tartós sajnos,szűk 2 óra alatt már el is illan és újra kell fújni...kár érte.Most akciósan vettem, 3600ft-ért,annyit abszolút megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane