Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Állapot: 100/40ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
kis.annette

Korcsoport: >54
2014. december 9.

Testpermetként használom, úgyhogy tényleg 1-2 óra alatt elillan az illata, de amíg érződik, addig nagyon kellemes. Aki imádja az orgonát, annak tetszeni fog, de azt tényleg ne várjátok, hogy reggeltől-estig tart, mert ez nem az a típus. A fanyarság, amit írtak már páran, az tényleg zavaró. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. december 9.

Mitzi Pí

2014. október 28.

Imádom az illatát és elég nehéz orgona illatú kozmetikumokat, parfümöket találni, úgyhogy szinte hiánypótló. Viszont a tartóssága egy nagy nulla. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem parfüm, de én már kb. fél óra után sem érzem (ez hasonló a többi illathoz). Így meg sajnos sokat nem ér, az üvege túl nagy ahhoz, hogy mindig magammal cipeljem. Újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

lilla0808

2014. október 13.

Imádom az orgona illatát, ezért bátorkodtam kipróbálni a boltban, ahová véletlenül tévedtem be :) Szerelem első "látásra" ! :) Kuponakcióval ráadásul az árát is megérte. Sok parfümöt kipróbáltam már, de ez különösen elvarázsolt. Aki hasonlóan odavan az orgonáért, annak bátran ajánlom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

sephora

2014. május 18.

Kellemes tavaszi eső utáni orgona illat, üvegbe zárva.
A zöld jegyek kiegészítik az orgonát, a használata friss érzetet ad, örömmel tölt el a viselése.
A tartóssága sajnos nem jó, rajtam max. 1 órát bír ki, emiatt szerintem nem éri meg az árát, csak akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

Kellemes tavaszi eső utáni orgona illat, üvegbe zárva.

Lánghajú

2014. április 22.

Volt régebben Yves Rocherben orgona és magnólia...hát azok valami mennyeiek voltak...Imádtam...Megszűntek...ezt is megvettem, hisz az orgona az orgona, azt hittem, csak a csomagolás változott....aztán otthon, egy rámoláskor előkerült egy bontatlan üveg is a régi fajtából .Ez az új is kellemes, de a régivel nem lehet egy lapon említeni....Az olyan finom volt, mint az az őrületesen bódító vadorgona illat tavasszal, ez az újfajta meg csak simán kellemes orgonaillat .Tartósnak azonban egyik sem volt túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

Padlizsán

2014. április 18.

Nagyon kellemes, visszafogott illat és tényleg friss orgona illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Nagyon kellemes, visszafogott illat és tényleg friss orgona illata van.

senskin

2014. április 1.

Az orgona és a rózsa nem rossz, de nem fújnám magamra. Valahogy nekem nem jönnek be ezek az illatok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Krisz93

2014. január 29.

Nagyon imádom az illatát, friss, tavaszias orgona, valami isteni! :D
De egy átlag parfümtől eltérően kicsit többet kell magamra fújnom belőle... úgyhogy ha veszek, csak akkor, ha le van árazva. Pont most is vettem mindössze 3000 Ft-ért :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Nagyon imádom az illatát, friss, tavaszias orgona, valami isteni! :D

Lillababa

2014. január 25.

Most ez a kedvenc illatom,pár órát tart.Egyetlen hibája,hogy túl sok jön egy fújásra,de ezt megoldottam utazó üveggel:-)A testápolójával(és a tusfürdőjével) lehet fokozni a tartósságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

brunette

2013. december 12.

Finom, üde, mosolyra fakasztó illat, boldog májusság, fiatalság... :-) Lányok, ez egy eau de toilette, így a tartóssága miatt nem jogos lepontozni. (Parfum.hu-ról idézem: Rendkívül közkedvelt az EDT (Eau de toilette), amely 4-8% illatanyagot tartalmazó parfüm, mely főleg mindennapos használatra, illetve nyárra ideális. Tartóssága 2-4 óra.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane