Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marianna YR, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Orgona illatú EDT

Ár: 2500.- , Eladó: Kittens
Állapot: Új, 100ml, Helyszín: Bp, fizetés: --
Ár: 2000 , Eladó: csejteidori
Állapot: 100/40ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Rild

2013. november 26.

Én bele szerettem ebbe az illatba. Nagyon tetszik. Csak tényleg lehetne tartósabb. Kb. 3-4 órát tart. 18:30kor fújtam a csuklómra a boltban. Most van 21:46 és alig érezni már, csak ha belenyomom az orrom a bőrömbe teljesen. De azért megveszem, adok neki egy esélyt, mert az illata nagyon nagyon tetszik. Most akciós 3990.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

AyaDid

2013. november 5.

Sokan panaszkodnak, hogy ez a termék, ami a korábbi Pur desir de lilas utóda, a nyomába se ér elődjének. Más, az biztos, és ha szavazni kéne, én is a régire tenném a voksomat, de alapjáraton nem rossz parfüm ez. Elődjének se volt valami tartós illata, ennek sincs. A tény a termékkel kapcsolatban, hogy ha valaki nem használta az elődjét, az ebben is érezni fogja az orgonabokrot, aki meg használta a korábbi terméket, az elfogult lesz. Azért végletesen nem húznám le a terméket. Számomra egyébként ebből a családból a Pur desir de lilas krémparfümje jött be legjobban (természetesen az sem volt tartós), de azt nem is tudom árulták-e Magyarországon valaha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

cathy

2013. május 2.

Egy régi Oriflame-s parfüm megszűnte óta keresek egy orgonás illatot, ami hasonló és egy véletlen folytán belebotlottam ebbe a parfümbe, aminek nagyon örülök. Egyetlen, pontosabban két hátránya, az illat tartóssága és az ára, ami a tartóssághoz képest drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 2.

anszan

2013. február 24.

Nagyon szeretem az illatát, csak sajnos gyorsan fogy, mivel naponta többször kell használni, elég gyorsan elillan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 24.

Guerlain Fangirl

2012. október 17.

Az illata kellemesen orgonás, de van benne valami fanyarság, amit nem tudok hová tenni. Nagy kár, mert nagyon kevés a piacon a tiszta, más illatokkal nem kevert virágillat. Tartósságát tekintve inkább testpermet (a csomagolása is ezt sugallja), de ezzel én teljesen ki vagyok békülve, és az űrtartalmához mérten jó is az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

Besszi

2012. szeptember 10.

Nagyon finom az illata, kellemes nagyon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Nagyon finom az illata, kellemes nagyon. :)

Nefertiti

2012. szeptember 2.

Nagyon kellemes, finom orgona illata van, es tartos is. Jo nagy kiszereles, 100 ml, megeri az arat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane