Yves Rocher

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azure84, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Virágzó cseresznyefa illatú, könnyed és kellemesen habzó tusfürdő

Bio aloe-vera zselében gazdag formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja a bőrt és kellemesen illatos fátyolként a bőrt.

Parabénmentes. Szinezékmentes. Könnyen lebomló termék.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa/Cseresznyevirág/Cseresznyefavirág mini Tusfürdő - 50 ml (utazó méret)
Ár: 400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

ninahf

2018. május 21.

Imádom a cseresznyevirág illatát, ez pedig nagyon szépen tükrözi :)
Szerettem használni, újra is fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Imádom a cseresznyevirág illatát, ez pedig nagyon szépen tükrözi :)
Szerettem használni, újra is fogom venni!

Ancs91

2018. május 5.

Egyetértek a leírással, a kedvenceim között van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Egyetértek a leírással, a kedvenceim között van. :)

Virvatuli

2018. április 29.

Nem tudom, mit vártam, de valamivel kifinomultabb illatot, azt hiszem. Ez olyan kicsit édes, kicsit virágos, de leginkább jellegtelen. Szárít, de a testápolójával együtt rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

cskriszti2

2018. április 23.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé. Nagyon jó az illata, megfelelően tisztít. Eredeti áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

boglarkakoncz

2018. április 4.

Kellemes illatú, nem szárít és elég sokáig elég, emellett szépen mutat a fürdőszoba polcon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

baepsae

2018. március 22.

Törzsvásárlói ajándék volt, az illata nálam telitalálat, az állaga miatt könnyű eloszlatni, jól habzik, a bőrön 1 óráig érezhető tusolás után. Engem nem szárított, illetve negatívumot nem tudok róla mondani, viszont az eredeti árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

glitter20

2018. február 18.

nagyon kellemes az illata

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

nagyon kellemes az illata

senskin

2018. február 12.

Ajándékba vettem huginak, szerintem tetszett neki. Kellemes az illata, de nem tudom megveszem e. Annyira light, szerintem akik nem szeretik a túl erős illatokat, hanem a friss tavaszi eső és gyümölcsvirágok illatát, annak ez egy jó választás lehet. :)

Vettem magamnak is: Pont olyan gyengéd cherry illat, mint amilyet szeretek. Finom tusoló, nekem sokéig elég. Kellemes, lágy és ez az a széria amit nem unok meg: még a rózsa és az orgona. Így hárman tökéletesek.

UP: hát szárít, és viszketés minden mennyiségben...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

UP: hát szárít, és viszketés minden mennyiségben...:(

PaulikCintia

2018. január 31.

Nagyon jó illata van, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Nagyon jó illata van, egyszerűen imádom.

eszterker

2017. november 1.

Ajándékba kaptam netes rendelés mellé, isteni az illata, és egész sokáig kitartott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid