Yves Rocher

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azure84, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Virágzó cseresznyefa illatú, könnyed és kellemesen habzó tusfürdő

Bio aloe-vera zselében gazdag formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja a bőrt és kellemesen illatos fátyolként a bőrt.

Parabénmentes. Szinezékmentes. Könnyen lebomló termék.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa/Cseresznyevirág/Cseresznyefavirág mini Tusfürdő - 50 ml (utazó méret)
Ár: 400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Nuugat

2017. április 16.

Valamikor egyszer rég azt nyilatkoztam, hogy szeretem a cseresznyevirág illatát, ezért jópár éve mindenkitől ilyen illatú dolgokat kapok ajàndèkba. Szóval jó sok ilyen illatú tusim volt már, ez is egy a sok közül, kellemes tavaszias az illata, ami sajnos elég hamar elillan. Se nem szárít, se nem irritál, ami azért jó dolog. Koratavaszra tökèletes illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Adora

2017. január 15.

Jó használni, szeretem az illatát, bár elég hamar elillan. Az egyetlen gondom vele, hogy nem olcsó, és ahhoz képest elég gyorsan fogy, inkább kuponnal vagy leárazásban érdemes csak megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

pcsillu

2017. január 8.

Számomra ez a tusfürdő maga a tökély. Imádom az illatát és szerencsére sokáig megmarad. Nem szárít, és tényleg az az igazi cseresznyevirág illata van. Édeskés, de nem esik túlzásba, hihetetlenül kellemes, igazi élmény használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Lencseee

2016. november 24.

Nagyon szeretem az illatát, tavaszias-csajos, nem szárítja még télen sem a bőrömet. Nem egy loccitane-es cseresznye, de elég jól tartja az illatát a fürdés után is. Csak akcióban szoktam venni, kuponnal. Teljes árát nem érné meg a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Thegreensophia

2016. június 3.

Nagyon jó!!!! Nem szárít, csodás illat, jól habzik! Csak gyorsan fogy...;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Nagyon jó!!!! Nem szárít, csodás illat, jól habzik! Csak gyorsan fogy...;)

Stim

2016. május 23.

Kellemes finom illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Kellemes finom illatú.

KuliKali

2016. május 17.

Ajándékba kaptuk anyukámmal rokonoktól,ő teljesen odáig van az egész termékcsaládért,ezért már újravettem neki tavaly anyáknapjára.Én is szerettem,de nekem kicsit sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

H4niko

2016. május 15.

Imádom és kész. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Imádom és kész. :D

msarolt

2016. április 30.

Nagyon jó az illata, jól tisztít. Én teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Nagyon jó az illata, jól tisztít. Én teljesen meg vagyok vele elégedve.

krémparádé

2016. április 21.

Igen! Megvan a szett, együtt használom őket, így már hozza kívánt hatás...ez egy álom, egy csoda így, felhők fölött szárnyalok ahhh :D
Finoman habzó gyengéd, finom tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Finoman habzó gyengéd, finom tusi.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid