Yves Rocher

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azure84, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Virágzó cseresznyefa illatú, könnyed és kellemesen habzó tusfürdő

Bio aloe-vera zselében gazdag formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja a bőrt és kellemesen illatos fátyolként a bőrt.

Parabénmentes. Szinezékmentes. Könnyen lebomló termék.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa/Cseresznyevirág/Cseresznyefavirág mini Tusfürdő - 50 ml (utazó méret)
Ár: 400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Ivettlany

2016. április 7.

Az illatát szeretem zuhanyzás közben, egy picit utána is érzem. Nem venném meg annyiért, amennyibe kerül, ajándék volt. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

nezili

2016. április 5.

Huh de tulertekelt... nem ertem miert. Nekem is kepeslapos vasarlos ajandek, de meg igy is gondolkodok rajta, hogy megerte-e... Ez a tusfurdo atlagos, sot! Az illata egyaltalan nem tartos, nyilvan nincsenek nagy elvarasaim, de tenyleg, zuhanyzas kozben is alig lehet erezni. Nem is tul gazdasagos, a tobbi tusimhoz kepest kb ketszer annyit kell belole hasznalnom, mert valahogy nem habzik rendesen, amit en nem annyira szeretek. Hidratalasarol nem tudok nyilatkozni, mert sosem szaraz a borom. Kaki a kupakja is, utalatos kinyitni, igy hogy nyuljon az ember erte jo szivvel? Az ar-ertek aranya pedig egyenesen katasztrofa! Legalabb tancolnia es enekelnie kene ahhoz egy tusinak, hogy ennyi penzert megvegyem, ezert a - bocs a szoert - szarert ki nem adnek ennyit. Amennyire szeretem a jardins du monde tusikat es a cseresznye viragos edt-t annyira nagy csalodas ez. Toredek aron sokkal jobb tusit (ez itt a reklam helye: Balea) lehet kapni. Ilyen korulmenyek kozott, ebben a kontextusban - figyelembe veve a csalodottsagom es sertettsegem, ennyi penzert, ez a mennyiseg szamomra a teljes penzkidobas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Bridddzs

2016. április 5.

Nagyon finom illata van. Igazi tavaszias :) Nekem bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Nagyon finom illata van. Igazi tavaszias :) Nekem bejött. :)

nettisreads

2016. április 5.

Ez olyan kis semmi extra, kicsit intenzívebb illatra számítottam, de rajtam egyáltalán nem érezni a zuhanyzás után. Azt az illatot szeretem viszont, amit a fürdőben hagy maga után, jó lenne, ha magamon is szaglászhatnám:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

asztromélia

2016. március 25.

Ezt az illatut valasztottam kepeslapos ajandekkent. Picit szarint, de nem annyira mint a kis lapos flakonos Jardin akarmi nevu tusfurdoik. Az arat nem eri meg, nem vennem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 25.

tasteslikeparadise

2016. március 24.

Igen, valóban nagyon drága egy tusfürdőhöz képest, de én amióta az Yves Rocher tusfürdőit használom, megszűnt a bőrszárazságom, testápoló használata nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

gyenestunde48

2016. február 17.

Friss, finom: )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Friss, finom: )

Adnilem

2016. február 17.

Ezt választottam ajándéknak. Nagyon finom illata van, jól habzik, nem szárít. Ennyi, semmi extra. Az ára...1400 Ft!!!! Normálisak ezek? Soha, de soha nem adnék 200 ml tusfürdőért ennyi pénzt. Szóval nem fogok ilyet venni, mert tényleg semmi plusz nincs benne, ennyit egy Balea is tud 300 Ft-ért. Plusz a kupakja egy rémálom, olyan körömletörős borzalom, alig lehet kinyitni.

Nem tudok elvonatkoztatni az árától. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

Nem tudok elvonatkoztatni az árától. 3*

Mimiti

2016. január 28.

Igazi tavaszillat. Imádom ezeket a tusfürdőket, még akkor is, ha nem tartós az illatuk (igazából ez engem nem is zavar), és ha kicsit drágák is. Nem is tudok nagyon mit hozzáfűzni, nagyon kellemes illat, nagyszerű összetevőkkel, én nem is érzek szárító hatást. A kupak valóban szörnyű, de nincs szívem lepontozni ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Szecsuani

2015. december 2.

Imádom a cseresznyevirág illatú dolgokat, ennek pedig különösen finom illata van, egyáltalán nem hivalkodó, nem is műanyagszerű.
Szeretem nagyon.
Az ára viszont túl borsos ahhoz képest, hogy csak egy nagyon nagyon finom illatú tusfürdő. Emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Szeretem nagyon.

Antioxidánsok: BHT