Yves Rocher

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azure84, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Virágzó cseresznyefa illatú, könnyed és kellemesen habzó tusfürdő

Bio aloe-vera zselében gazdag formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja a bőrt és kellemesen illatos fátyolként a bőrt.

Parabénmentes. Szinezékmentes. Könnyen lebomló termék.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa/Cseresznyevirág/Cseresznyefavirág mini Tusfürdő - 50 ml (utazó méret)
Ár: 400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Sorea

2015. november 4.

Igazi nőies illat, nagyon szeretem. Sajnos a kupakja szerintem is lehetne jobb kialakítású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

vinter

2015. június 29.

Télen kaptam ajándékba, de csak tavasszal kezdtem el használni. Az illatát imádtam, nagyon kellemes, nem tolakodó műillat... kicsit szárította a bőröm, de egy géles tusfürdőtől nem is vártam hidratáló hatást. A kupakja sajnos, mint a többi YR tusfürdő esetében is, elég béna kialakítású, óvatlanul felpattintva nem kíméli a körmöket. Az árát kicsit sokallom... de cseresznyevirág... talán újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

kitti91

2015. április 28.

Az illata isteni, de kár, hogy nem túl tartós. Kicsit szárít is. Ehhez mérten kicsit drágállom, viszont kárpótol, hogy parabénmentes és könnyen lebomló termékről van szó (számomra fontos szempont).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

pont

2015. április 9.

az illatát imádom, főleg a testápolóval együtt szuper, de amúgy semmi extra. átlagos tusfürdőnek tartom kicsit túlárazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

perectigris

2015. április 7.

Jó kis tavaszi-nyári tusfürdő: géles állagú, és pont jól habzik. Az illatát most még órákkal később is érzem a bőrömön. Mást nagyon nem tudok mondani róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

katacita

2015. február 13.

Isteni finom, tavaszi-nyári illat, nekem inkább frissítő, mint virágos, de nagyon közel áll hozzám ez az illat. Nőies, de mégsem tömény. Most kis kiszerelésem van, de ebből kell a nagy is majd tavasszal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Dalileom

2014. december 30.

Számomra ez a tökéletes tusfürdő. Kellemes gyenge habbá válik az illatát pedig imádom. Csodás, amikor kilépve a zuhanyból ezt az illatot érzem a párás fürdőszobában. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Garu

2014. szeptember 22.

Ez a sorozat úgy, ahogy van, telitalálat. Eddig mindet megvettem édesanyámnak, kivéve ezt; ezt magamnak. Lágy, finom illat. Picit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

quika

2014. június 27.

Így nyáron, cseresznyevirág illat minden mennyiségben, úgyhogy most ezt a tusfürdőt használom, teljesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Sissy26

2014. május 25.

Nem rossz. Nyárra tökéletes a gél állaga miatt, friss illata van, de mégis virágos.Olyan nyári zápor utáni cseresznyefavirág illata van. 5 pont mert igazából amit egy tusfürdőtől elvárok, azt teljesíti. A hidratálás és egyéb az már nem ide tartozik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 25.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid