Yves Rocher

Ár:   1290-2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   1290-2200 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A kellemes Bourbon vanília illatú kölni ínyenc illatfelhőt hagy maga után, amely a vaníliarúd teljes csábító és étvágygerjesztő zamatát felidézi.

Bubus06

2017. szeptember 2.

Update: Na jó...Bekell hogy valljam, annyira megszerettem mint a kókuszost. :) Már nem zavar a citromos süti jelleg, és igazából mintha egyre inkább vélném felfedezni a meleg vanília illatot belőle. Jó pajtik leszünk mi a hideg időben, úgy érzem..És visszaszívom, hogy nem veszek többet. Feljavítom az 5 csillagot.

Finom illata van, de..Egyáltalán nem erre számítottam. :/ Ha ilyen az IGAZI bourbon vanília akkor megeszem a kalapomat. Nagyon nehezen érzem ki belőle egyáltalán a vanília illatot, inkább az egésznek valami citromos habcsókos süti illata van ahogy van. És mások is mondták alattam, hogy citromos süti úgyhogy..Csalódtam picit. Jobbra számítottam. El-el fújogatom, de többet biztos hogy nem veszek. És egy az egyben ugyanaz az illata, mint a Balea Sweet Smoothie tusfürdőnek.
Ha sorrendet kéne állítanom:
1.-Egyértelműen a kókuszos, az mennyei krémes
2.- ez a citrom süti vagy mi
3-a mandarin cédrus citrom- ami fini nyári illat, csak ennek a leggyengébb a tartóssága..:/ Pedig amúgy lelökné a citromos vaníliást a 2. helyezésről ha annyira tartós lenne mint a másik kettő
4.- narancsvirágos, keserűnarancsos levendula--ez is finom a maga módján, de ritkán kívánom a zöld illatokat.

Esetleg majd kombinálni fogom más illatokkal..hátha úgy bejövősebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Ha sorrendet kéne állítanom:
1.-Egyértelműen a kókuszos, az mennyei krémes
2.- ez a citrom süti vagy mi

Esetleg majd kombinálni fogom más illatokkal..hátha úgy bejövősebb.

tara95

2017. augusztus 15.

Csodásan meleg, édes bújósan pihepuha illat. Kifejezetten télre vettem, imádom már most. D is odavan érte, nagyon nőies és kellemes. Igazi nő és megnyugtató illat, valahogy az anyaság jut eszembe. Mai gyerekszáj (tábor van a kölköknek).

Kislány:
- Te anyuka vagy?
-ÉÉÉN? Nem, én még nem.
- De úgy nézel ki mint egy anyuka.

Nagyon jót mosolyogtam, bár nincs még gyermekem, és gőzöm sincs miért nézek ki anyának, de valahogy illik ehhez a parfümhöz ez a kis szösszenet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Kislány:
- Te anyuka vagy?
-ÉÉÉN? Nem, én még nem.
- De úgy nézel ki mint egy anyuka.

anettvagyok

2017. június 15.

Ez nem az a rossz, autóillatosítós, hanem az igazi, édes vanília illat. Garantáltan mindenki meg fogja kérdezni, hogy mi ez a finom illat, nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Piko888

2017. június 8.

Évekig használtam, nagyon szerettem, de aztán 3 éve elköltöztem Pestről így nem jutottam hozzá. Jó emlékek kötődnek hozzá, igazi kellemes vanília illat, nem fullasztóan édes, nincs mellék illata. Közvetlenül a fújás után erős, alkoholos, de ez pár pillanat alatt elillan. Közepesen tartós, inkább testpermet jellegű.

Újra szerettem volna rendelni így sok év után édesanyámnak, aki szintén imádta. Súlyos betegségből lábadozik, így amikor a kolléganőm Pestre utazott hozattam vele egy 100 ml-set és elküldtem anyukámnak. Tudom ez nem tartozik az értékeléshez, de leírhatatlan érzés volt, mikor felhívott, hogy ennyi év után sem felejtettem el a kedvenc parfümjét, sosem hitte, hogy újra használhatja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

senskin

2017. április 17.

Vanília. Lehet szeretni és nem szeretni. Az alap vanília, önmagában, Finom. Talán kevés így egyedül, de kellemes így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Slushy

2017. március 18.

Finom az illata de rajtam egyáltalán nem tartós. 10 perc után már nem.érzem magamon és mások sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Zsanett01

2017. március 9.

Imádom az illatát! A vaniliás tusival és testápolóval együtt használom.
Azért vonok le egy csillagot,mert hamar elillan az illata.A testápolót tovább érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Imádom az illatát! A vaniliás tusival és testápolóval együtt használom.

Gina19

2017. február 24.

Nekem egész tartós, bár azért minimum 1x újra kell fújni napközben. Rajtam kakaóillata van, többen is megjegyezték már.. :D Ami nem rossz egyáltalán, ilyen bújós, téli illat. A 20 ml-es mindjárt elfogy, lehet, hogy beruházok a nagyobb kiszerelésre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Zsokaa

2017. január 25.

Kellemes illata van. Sokan megdicsérik rajtam. Sokáig elég, jó árban van. A második üveggel használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Elisaday

2016. december 21.

Nagyon kellemes vanília illat, mindenféle mellékzönge nélkül. Nem szirupos, cukorkás vanília, hanem igazi Bourbon. Aki a mű cukros vanília illatokat szereti, annak lehet, hogy nem lesz megfelelő. Én főleg nyáron használom, számomra maga a nyár. Viszont egyáltalán nem tartós, majdnem testpermetként kell használni, bőven befújva a bőrünket. Az ára nagyon baráti, nálam mindig van egy otthon. Idővel a színe besötétedhet, de az illata nem változik. Csak a tartóssága miatt vonok le egy csillagot. De a testápolójával kiegészítve ezen is tudunk segíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.