Yves Rocher

Ár:   1290-2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   1290-2200 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A kellemes Bourbon vanília illatú kölni ínyenc illatfelhőt hagy maga után, amely a vaníliarúd teljes csábító és étvágygerjesztő zamatát felidézi.

b5bea

2016. december 11.

Ma volt alkalmam kipróbálni az üzletben. Először nagyon tömény, sütis vanília illata volt. 10 perc elteltével egy kimondottan büdös szag "illatozott" rajtam... Nem tudom megmondani, hogy mire hasonlított, de szúrós illat volt. A következő szaglászásnál letisztult rajtam az illat és a tömény, édes kezdet után egy kellemes vanília illatot kaptam. Ami órákon át tartott, még 6 óra (!!!) elteltével is éreztem a fincsi, már nem sütis vaníliát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

alphecca

2016. november 29.

WC illatosítóként végezte. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Aki jó vaníliás parfümöt keres annak ajánlom a Helan márkát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 29.

Zoe444

2016. november 27.

Egyik kedvenc edt-m az Yves Rocher-tól. Nagyon tartós, ahhoz képest, hogy edt. Rajtam egész nap érezhető, ha reggel befújom még este is érzem. Vanília mániás vagyok, és ennek tényleg igazán finom illata van, nem az a mű vanília, amitől kiráz a hideg. Állandó darabja a parfümjeimnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Villango

2016. szeptember 6.

UP.: valaki írta hogy rajta citrusosra szárad, hát rajtam is, s ez szuper benne. :)
A mű mellékzöngét nem érzem, aki cukorkás vaníliát szeretne magára fújni, ne ezt vegye. Van más elég olyan, sajnos a piac nagyon széles ezen a skálán :)

Ma beütött a hűvös idő átmenetileg,nekem meg megfajdult a fogam vmi testesebb parfümre.
Nem csipem a cukorkás illatokat,a tul sokaig erezhetőeket sem és a túl bonyolultakat sem.
A vanilia illatot sosem szerettem,azt hiszem erről apám tehet mert gyerekkoromban végig vanilias illatú volt a kocsink belül.....de ahogy ezt magamra fújtam,nekem nem a gejl vanilia ugrott be rola,hanem az igazi füstös fűszeres burbon. Ez nagyon tetszik benne. :)
Igy a 20 milis kiszereles jott is velem haza. :)
Nagyon tartos,es nem egysikú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Igy a 20 milis kiszereles jott is velem haza. :)
Nagyon tartos,es nem egysikú.

Luna1024

2016. július 11.

Én szerettem az illatát, bár nagyon összetett illatélményt senki ne várjon tőle. :) Nagyon édes, tömény, finom Bourbon vanília illat, kicsit "rumosabb", mint egyébként a vanília valójában. Abszolút őszi-téli, nappali illat, megfizethető áron. EDT-hez és az árához képest nagyon tartós: én egy fújást szoktam használni, és még órák múlva is érzem az illatát. :) A hatósugara szerintem közepes: érződik mások számára is, de eddig szerencsére még senki nem panaszkodott, amikor használtam. És mivel kevés is elég belőle, ezért nagyon gazdaságos: a hideg időben sokat használtam, de még a fele megvan. Nem egy túlbonyolított illat, de néha úgyis csak az kell, hogy kicsit visszarepítsen a gyermekkorba, a mamám karácsonyi, vaníliáscukor illatú konyhájába. :)

Egy hátránya van: tényleg finom, tényleg vanília, de azért néha megcsap egy enyhe mű, szintetikus illat, ami sokáig meg is marad. A testápolóban is ezt érzem, és ott még jobban zavar. Csak emiatt 4 csillag, de szerintem ár-érték arányban nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

msarolt

2016. július 4.

Nekem kissé túl tömény, túl édes. Nagyon hangulat kell hozzá. Közepesen tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Nekem kissé túl tömény, túl édes. Nagyon hangulat kell hozzá. Közepesen tartós

Chloeandhercat

2016. június 1.

Először a kókuszos verziót vettem meg, amit imádtam. Utána kipróbáltam ezt is - bár imádom a vaníliát és az édes illatokat -, de nagyot csalódtam. Nálam is légfrissítőként végezte. Valahogy nem jó az illata, túl tömény és nem is finom igazán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Black Fairy

2016. június 1.

Nekem a nagyobb kiszerelés van, és nagyon finom illata van - bár nyárra hanyagolni fogom szerintem, mert nekem most kicsit túl édes - nagyon kellemes, nem tolakodó, tartósnak annyira nem tartós, de elneveztem magamban "boldogságillatnak", mert akárhányszor befújom vele magam, jobb kedvem lesz tőle...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

narcozia

2016. május 7.

Teljesen nosztalgikus illat. Akkor vettem meg kezdő parfümrajongóként, amikor elsőéves voltam az egyetemen és éppen kezdtem felfedezni, hogy a vanília jegy és én egymásnak lettünk teremtve :) Pontosan olyan édes, tömény, cukros vaníliára vágytam akkor, amilyen ez az Yves Rocher illat. Sokmindent egyébként nem tudok mondani róla, mert nem egy összetett alkotás, de kellemes, nőies és nagyon olcsó. Egész évben és bármilyen időjárásban működik. És meglepően tartós is! Rajtam kevés parfüm marad meg, de ez simán kibír 5-6 órát, az első két óra pedig nagyon intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

madarka

2016. január 24.

Jó illatú, lehetne kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Jó illatú, lehetne kicsit tartósabb.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.