Yves Rocher

Ár:   1290-2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   1290-2200 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A kellemes Bourbon vanília illatú kölni ínyenc illatfelhőt hagy maga után, amely a vaníliarúd teljes csábító és étvágygerjesztő zamatát felidézi.

HDR

2016. január 18.

Ez nem az a fajta vanilia, amit szeretek, az a kremes suti fajta, hanem kemeny, fustosebb es rettento szintetikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

missmomsen

2016. január 13.

Először tetszett, néhány alkalom után már túl sok volt, rájöttem, hogy ez nem az én illatom. Lepasszoltam egy barátnőmnek. Viszonylag tartós és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

wircsa

2015. december 2.

Főleg táskásba bedobós, rohanós, hétvégi napokra vettem. Erre teljesen megfelelő, 'süti illat', de minden nap biztosan nem tudnám használni. A kicsi kiszerelést vettem próba képpen, elégedett vagyok vele összeségében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Audrey21

2015. szeptember 16.

Imádom! Igazi őszi/téli édeskés illat. Tartós is, az ára is jó, a kis kiszerelés pedig nagyon táskabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Bnemrita

2015. szeptember 7.

Megvettem kis kiszerelésben, táskába bedobósnak. Most, hogy hűlt az időjárás, szükségét éreztem egy új meleg, édes illatnak. Na, ez az! :) Bourbon vanília és én kellemetlen mellékzöngét sem érzek rajta. Csak ősszel, vagy télen használnám és fogom is használni, mert nyárra túl sok lenne. Aki az ilyesfajta édes, cukros illatokat szereti, annak ez is be fog jönni. Őszi/téli parfümként én is ezeket kedvelem, úgyhogy ennek is megy az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

GNóri

2015. augusztus 11.

A vaníliaillat-mániám alatt vettem meg a nagy kiszerelést. Erős, borzasztóan tartós, édes, cukros, meleg vanília illat. Rajtam sajnos majdnem olyan, mint a Pink sugar. Egy idő után besokalltam tőle, végül légfrissítőnek fújkáltam el. Jó sokáig elég a nagy üveg, nekem két évig biztos megvolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

wifey

2015. augusztus 11.

úgy látom, csak én pontozom ennyire le, de sajnos nekem abszolút nem tartós, jó, ha fél órát kibír rajtam. de nagyon megtetszett a furcsa pot-pourri-ra emlékeztető illata, ezért mégis megérte megvenni, de nem hiszem, hogy újraveszem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Kardvirág

2015. július 31.

Jó volt, jó volt, de egy idő után már sok volt vagy csak meguntam. Az a mellékillat elkezdett zavarni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

murczinodett

2015. július 20.

a vanília mellett van valami fullasztó mellékillata ami elrontja az egészet. Olyan parfümöt keresek, aminek igazi vanília illata van, ha valaki tud ilyet légyszi írja le melyik az. Vettem vaníliakivonatot na annak olyan az illata miután beszívja a bőr, de sajnos nem tartós szóval ha valaki tud olyat szóljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

szorsika

2015. június 2.

Incsi-fincsi, tartós és piros pöttye sincs. A testápolóval együtt használva cukor bombonná változol egész napra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.